
Килимок для йоги 4 мм REEBOK RAYG-11022DG темно-зелений призначений для занять йогою, пілатесом
1 340 ₴
1 273 ₴
- В наявності
- Код: 885652009812
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок для йоги 4 мм REEBOK RAYG-11022DG темно-зелений призначений для занять йогою, пілатесом
.png)
Килимок для йоги Reebok стане в нагоді всім, хто займається йогою, незалежно від рівня підготовки. Виготовлена з міцного ПВХ матеріалу. Нековзка поверхня прилипає до підлоги, завдяки чому забезпечує вам стабільність і комфорт під час тренувань. Ви повністю зосередитеся на точності виконання вправ, не боячись, що з килимком щось трапиться. Додатковою перевагою є легкість чищення килимка. Незалежно від того, займаєтеся ви йогою, пілатесом, бігаєте чи просто робите кілька кранчів увечері, тренувальний килимок стане для вас дуже корисним і ви оціните його переваги.
.png)
Якщо ви займаєтеся йогою, ви можете комфортно виконувати всі свої тренування на килимку. Звичайно, не кожен обирає діяльність, якою можна займатися в одному місці. Бігуни знайдуть килимок для розтяжки після тренування або для виконання стабілізуючих і додаткових вправ. Якщо ви час від часу робите лише кілька віджимань і присідань, вам також знадобиться додаткова опора для хребта та суглобів.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Матеріал: ПВХ, поліестер
Розміри продукту
Довжина: 173 см
Ширина: 61 см
Висота: 0,4 см
Вага продукту: 1 кг
Колір: темно-зелений
Розміри: 173 x 61 см (Д x Ш)
Товщина: 4 мм
Додатково: тонкий ремінь для перенесення в комплекті
Гарантія: 2 роки
REEBOK - УНІКАЛЬНЕ ФІТНЕС-ОБЛАДНАННЯ
.png)
Фізична активність і задоволення від занять спортом діють як на тіло, так і на розум. Завдяки використанню новітніх технологій та унікальному дизайну обладнання та аксесуарів Reebok кожне тренування наближає вас до досягнення мети.
Reebok виходить за рамки загальноприйнятих стандартів, пропонуючи вам тренувальні продукти вище середньої якості.
Ідеально підібрані матеріали, надійність і інноваційність дизайну означають, що, обираючи продукцію Reebok, ви будете насолоджуватися нею протягом багатьох років.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | США |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 173 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | США |
| Розмір | 173 х 61 х 0,4 см |
| Розміри | 173 X 61 см |
- Ціна: 1 273 ₴



