
Килимок для тренувань 4 мм REEBOK RAMT-11024BLL для забезпечення додаткового комфорту під час занять
1 690 ₴
1 606 ₴
- В наявності
- Код: 5055436111023
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок для тренувань 4 мм REEBOK RAMT-11024BLL для забезпечення додаткового комфорту під час занять
Цей килимок для тренувань від Reebok ідеально підходить для всіх видів статичних і динамічних вправ. Це стабільна опора для розтяжки, розминки або тренувань з йоги. Стандартна товщина мату - 4 мм, що забезпечує хорошу амортизацію і підтримку суглобів. Килимок виготовлений зі 100% ПВХ. Це міцний матеріал, який не ковзає по підлозі під час виконання вправ, що забезпечує комфортне тренування і дозволяє повністю зосередитися на тренуванні. Це також знижує ризик травм, так що ви отримуєте користь від самого спорту.
Килимок виготовлений зі 100% ПВХ. Це міцний матеріал, який не ковзає по підлозі під час виконання вправ, що забезпечує комфортне тренування і дозволяє повністю зосередитися на тренуванні. Це також знижує ризик отримання травм, так що ви отримуєте тільки користь від занять спортом.
.png)
Дуже легкий і зручний для зберігання в згорнутому вигляді, мат не займає багато місця при транспортуванні. Це робить його ідеальним помічником для тренувань під час відпустки. Ви також можете взяти його для тренувань на свіжому повітрі або в студію.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Розміри виробу
Довжина: 173 см
Ширина: 61 см
Висота: 0.4 см
Вага виробу: 1 кг
Розміри: 173 х 61 см (Д х Ш)
Товщина: 4 мм
Матеріал виготовлення: ПВХ
Колір: синій
Гарантія: 2 роки
REEBOK - ЦЕ ВИНЯТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФІТНЕСУ
Фізична активність і насолода від спорту впливає як на тіло, так і на розум. Завдяки використанню передових технологій та унікальному дизайну обладнання та аксесуарів Reebok, кожне тренування наближає вас до досягнення вашої мети.
.png)
Reebok виходить за рамки загальноприйнятих норм, пропонуючи вам тренувальні продукти якості вище середнього.
Ідеально підібрані матеріали, надійність та інновації в дизайні означають, що вибравши продукцію Reebok, ви будете насолоджуватися нею довгі роки.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 173 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Розміри | 173 х 61 см |
| Ширина, см | 61 см |
- Ціна: 1 606 ₴






