
Ручки для віджимань Adidas ADAC-12231 Матеріал: чавун (82%), HDR максимальна вага користувача 250 кг розроблені для зміцнення
2 076 ₴
- Немає в наявності
- Код: 885652000741
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ручки для віджимань Adidas ADAC-12231 Матеріал: чавун (82%), HDR максимальна вага користувача 250 кг розроблені для зміцнення
.png)
Високоякісні рукоятки для віджимань від Adidas Training Hardware розроблені для зміцнення ваших м’язів і змусять їх працювати більше під час виконання віджимань. Ви будете поглиблювати кожне повторення, і ваше тренування буде ефективнішим. Ручки дозволяють розширити амплітуду рухів під час занять. Вони стануть у пригоді всім, хто хоче вдосконалити та розвинути свої навички у функціональному тренуванні.
Високоякісні рукоятки для віджимань від Adidas Training Hardware розроблені для зміцнення ваших м’язів і змусять їх працювати більше під час виконання віджимань. Ви будете поглиблювати кожне повторення, і ваше тренування буде ефективнішим. Ручки дозволяють розширити амплітуду рухів під час занять. Вони стануть у пригоді всім, хто хоче вдосконалити та розвинути свої навички у функціональному тренуванні.
Частина захоплення покрита зручними пінопластовими ручками з високим зчепленням. Стійка конструкція та неслизька основа роблять тренування безпечними та комфортними. Ручки ідеально підходять для вправ на зміцнення м'язів рук, стегон і тулуба.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Довжина: 19,5 см
Ширина: 15 СМ
Висота: 11,5 см
Вага продукту: 0,75 кг
Розміри: 19,5 x 15 x 11,5 см (Д x Ш x В)
Вага: 0,75 кг
Матеріал: чавун (82%), HDR
Максимальна вага користувача: 250 кг
Чорний колір
2 штуки в комплекті
Призначення: домашнє/аматорське використання
Гарантія: 2 роки
Будучи світовим лідером у виробництві спортивного та фітнес-обладнання, Adidas є одним із найшанованіших брендів у всьому світі. Завжди прагнучи поєднати елегантність, інноваційний дизайн і високу якість продукції - як це відображено в фірмових трьох смугах бренду - Adidas допомагає спортсменам досягати найкращих результатів під час тренувань. Місія бренду adidas — забезпечити всіх спортсменів необхідними інструментами для досягнення своїх цілей, розсуваючи власні межі та досягаючи «неможливого».

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,75 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Розмір | 19,5 x 15 x 11,5 см |
- Ціна: 2 076 ₴








