-5%

Килимок для фітнесу REEBOK 4 ММ LOVE RAMT-11024RDL червоний для забезпечення додаткового комфорту під час занять
1 399 ₴
1 330 ₴
- В наявності
- Код: 885652015677
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для фітнесу REEBOK 4 ММ LOVE RAMT-11024RDL червоний для забезпечення додаткового комфорту під час занять
Мат для фітнесу Reebok RAMT-11024RDL допоможе зробити заняття безпечними і зручними. Приємний, м'який килимок ідеально підходить для занять фітнесом, пілатесом і стрейчингом у фітнес-клубах і вдома. Призначений для забезпечення додаткового комфорту під час занять.
- призначений для забезпечення додаткового комфорту під час занять;
- м'який, комфортний, приємний на дотик килимок;
- розроблено для занять фітнесом, пілатес і стрейчингом, забезпечує максимальний комфорт;
- з комфортного м'якого матеріалу, з ворсистою поверхнею, щоб тіло під час вправ не ковзало по ньому;
- м'який матеріал швидко відновлює форму;
- найбільш зручним для виконання вправ на розтяжку
.png)
Розмір: 173х61х0.4 см.
Матеріал: поліестер.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 173 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,75 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | США |
| Розмір | 173 х 61 х 0,4 см |
| Розміри | 173х61х0.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴










