
Вуличний турнік для підтягування з брусами K-Sport KSOZ002 з його допомогою можна проводити інтенсивні тренування бодібілдингу
9 360 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-220
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Вуличний турнік для підтягування з брусами K-Sport KSOZ002 з його допомогою можна проводити інтенсивні тренування бодібілдингу

- загальні розміри: 2705x2450x380 мм
- висота штанги над землею: 2035 мм
- ширина бруса: 1500 мм
- глибина під землю: 600 мм
- висота поручня над землею: 1100 мм
- максимальне навантаження: 150 кг >
- виготовлена з високоякісної польської сталі
- порошкове покриття
- стійкість до хімічних, атмосферних і корозійних факторів
- компактна конструкція з гвинтовим кріпленням

Підтягування є основою тренувань бодібілдингу або гімнастики. Це також важливий елемент тренувань Street Workout. Від вас залежить, наскільки інтенсивно ви тренуєтесь і яких результатів досягнете. Займаючись на брусах і брусах, ви вдосконалите м'язи всього тіла. Вам не потрібні додаткові аксесуари, тому що ви тренуєтеся з вагою власного тіла. Додатковою перевагою є розміщення штанги на відкритому повітрі - завдяки цьому ви займаєтеся в природних умовах, можете поєднувати серії вправ з елементами бігу, підвищуючи працездатність свого організму.

Безпека вправ вимагає, щоб частина кожного стовпа була розташована нижче рівня землі та забетонована. Для цього на 70 см було подовжено кожен вертикальний конструктивний елемент, який повинен бути під землею. Надземна і підземна частини кріпляться за допомогою шурупа, завдяки чому конструкцію можна демонтувати і зберігати, коли вона не використовується.

Відрегулюйте відстань до нижньої рейки так, щоб вам було зручно виконувати вправи. Бруси ідеально підходять для виконання віджимань (віджимань), які зміцнять м'язи рук (трицепси) і грудей. Ручки на поручнях захищені гумовими накладками, тому руки не ковзають навіть під час тривалих вправ.

Ви також можете використовувати штангу для тренувань з боксу. Все, що вам потрібно зробити, це помістити мішок або боксерський мішок на спеціальний тримач - затискач. Ви також можете тренуватися, використовуючи інші аксесуари, наприклад, ремені TRX.

Висота 205 см і ширина 150 см гарантують простір, в якому можна виконувати всі види вправ. Розташування конструкції подалі від стін та інших перешкод гарантує, що ви отримаєте максимальну віддачу від цього пристрою. Це особливо важливо, коли ви хочете тренуватися з боксерським мішком або лямками TRX.

Займаючись на брусах і турніку, ви вдосконалите м'язи всього тіла. Вам не потрібні додаткові аксесуари, тому що ви тренуєтеся з вагою власного тіла. Додатковою перевагою є розміщення штанги на відкритому повітрі - завдяки цьому ви займаєтеся в природних умовах, можете поєднувати серії вправ з елементами бігу, підвищуючи працездатність свого організму. (сумка не входить)

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | K-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Вуличний тренажер |
| М'язи, що тренуються | Груди, Руки, Спина, Прес, Плечі |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | немає даних |
| Довжина, см | 270,5 см |
| Клас | Для вулиці |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 175 кг |
| Максимальна вага користувача | 175 кг |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Призначення | Багатофункціональні |
| Ширина, см | 245 см |
- Ціна: 9 360 ₴










