
Степ-платформа 3-ступенева 80х30,5х20 см WCG EasyStep зелена крок 5 см для фітнесу, аеробіки, йоги та пілатесу до 250 кг
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: W-044
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Степ-платформа 3-ступенева 80х30,5х20 см WCG EasyStep зелена крок 5 см для фітнесу, аеробіки, йоги та пілатесу до 250 кг
Степ-платформа — це пристрій для занять фітнесом та аеробікою, що має міцну та стійку конструкцію для комфорту й безпеки під час тренувань. Степер обладнаний триступеневим регулюванням висоти, що дає змогу ідеально адаптувати крок до ваших очікувань, навичок або конкретних вправ. Платформа має нековзну поверхню, що забезпечує стабільність і безпеку. Гумові ніжки запобігають небажаному ковзанню. Наша степ-платформа допоможе вам ефективно схуднути та надати форму стегнам, сідницям і животу, а також поліпшити фізичний стан і координацію. Пристрій виготовлений із легкого та міцного пластику, забезпечуючи комфорт, безпеку та довгий термін експлуатації.
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Довжина: 80 см
- Ширина: 30,5 см
- Крок однієї ніжки: 5 см
- Триступеневе регулювання висоти
- Висота: 10/15/20 см
- Нековзна поверхня
- Нековзні гумові прокладки
- Вага: 4 кг
- Максимальна вага користувача: 250 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Регульована платформа |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки, Антиковзаюче покриття опор |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 30.5 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴










