
Степ-платформа гімнастична регульована 68х29х20 см WCG AerobicStep 3-ступеневий (овальний) з навантаженням до 200 кг
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-4034
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степ-платформа гімнастична регульована 68х29х20 см WCG AerobicStep 3-ступеневий (овальний) з навантаженням до 200 кг
AerobicStep Ця універсальна степ-платформа призначена для аеробних тренувань у домашніх умовах і сприяє зміцненню м'язів.
Використання цього аеробного степ-платформи допоможе зміцнити м'язи ніг, сідниць і серцево-судинну систему, а також прискорить спалювання калорій. Протиковзне покриття й гумові ніжки гарантують стійкість і безпеку під час тренувань на будь-якій поверхні. З висотою 10/15/20 см і розміром 68x29 см вона підходить для широкого спектра користувачів. Додаткові ручки дають змогу віджимати та інші вправи.
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Довжина: 68 см
- Ширина: 29 см
- Крок однієї ніжки: 5 см
- Триступеневе регулювання висоти
- Висота: 10/15/20 см
- Нековзна поверхня
- Нековзні гумові прокладки
- Вага: 4 кг
- Максимальна вага користувача: 200 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 68 см |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки, Антиковзаюче покриття опор |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







