-5%

Степ-платформа HMS Step AS005 — біло-блакитна Максимальна вага користувача-250 kg ширина — 32 cm
2 595 ₴
2 466 ₴
- В наявності
- Код: 5907695522112
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степ-платформа HMS Step AS005 — біло-блакитна Максимальна вага користувача-250 kg ширина — 32 cm
Продумана конструкція дозволила створити степпер правильного розміру з достатньо великою площею поверхні, щоб забезпечити комфорт і стійкість під час виконання складних вправ. Ця модель гарантує безпеку під час тренування.
Широке використання
Степпер - незамінний тренажер для різноманітних тренувань, від силових до інтенсивних кардіотренувань. Широкий спектр його використання дозволяє нарощувати м'язову масу або спалювати жирові відкладення.
Нековзна поверхня
Використання протиковзкого покриття на верхній частині тренажера в цій моделі дозволяє стабільно і впевнено крокувати під час виконання складних вправ. Відповідна поверхня гарантує, що ваша нога не зісковзне зі степпера, забезпечуючи безпеку під час тренування.
Регулювання висоти
Конструкція цієї моделі тренажера дозволяє регулювати його висоту, що дає можливість підвищити рівень інтенсивності тренування і виконувати більшу кількість вправ.
Параметри
Нековзна поверхня-ТакКод моделі/код продукту-As005 17 44 017
Основний колір-Білий
Бренд-HMS
Ширина — 32 cm
Країна походження бренду-Польща
Стать-Не застосовується
Сезон-Цілий рік
Максимальна вага користувача-250 kg
Висот-а25 cm, 15 cm, 20 cm
Регулювання висоти-Так

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMS |
| Колір | Білий |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття опор, Антиковзаюче покриття дошки, Регулювання нахилу |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,9 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Матеріал | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 466 ₴










