
Килимок для йоги 4 мм REEBOK RAYG-11030GN призначений для занять йогою, пілатесом та іншими вправами
2 215 ₴
2 105 ₴
- В наявності
- Код: 5055436105848
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок для йоги 4 мм REEBOK RAYG-11030GN призначений для занять йогою, пілатесом та іншими вправами
.png)
Двосторонній килимок для йоги Reebok стане в нагоді всім, хто займається йогою, незалежно від рівня підготовки. Нековзка поверхня забезпечує стабільність і комфорт під час тренувань. Ви повністю зосередитеся на точності виконання вправ, а також знизите ризик отримання травм. Додатковою перевагою є легкість чищення килимка. Незалежно від того, займаєтеся ви йогою, пілатесом, бігаєте чи просто робите кілька кранчів увечері, тренувальний килимок стане для вас дуже корисним і ви оціните його переваги.
Двосторонній килимок для йоги Reebok стане в нагоді всім, хто займається йогою, незалежно від рівня підготовки. Нековзка поверхня забезпечує стабільність і комфорт під час тренувань. Ви повністю зосередитеся на точності виконання вправ, а також знизите ризик отримання травм. Додатковою перевагою є легкість чищення килимка. Незалежно від того, займаєтеся ви йогою, пілатесом, бігаєте чи просто робите кілька кранчів увечері, тренувальний килимок стане для вас дуже корисним і ви оціните його переваги.
Якщо ви займаєтеся йогою, ви можете комфортно виконувати всі свої тренування на килимку. Інші спортсмени знайдуть килимок корисним для розтяжки після тренування або виконання стабілізуючих і додаткових вправ. Якщо ви час від часу робите лише кілька віджимань і присідань, вам також знадобиться додаткова опора для хребта та суглобів.
.png)
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Виробник: REEBOK FITNESS
В наявності: в наявності 10 шт.
Артикул: RAYG-11030GN
Розміри продукту
Довжина: 173 см
Ширина: 61 см
Висота: 0,4 см
Вага продукту: 1 кг
Матеріал: полімер, поліестер
Розміри: 173 x 61 см (Д x Ш)
Товщина: 4 мм
Додатково: тонкий ремінь для перенесення в комплекті
Гарантія: 2 роки
Фізична активність і задоволення від занять спортом діють як на тіло, так і на розум. Завдяки використанню новітніх технологій та унікальному дизайну обладнання та аксесуарів Reebok кожне тренування наближає вас до досягнення мети.
Reebok виходить за рамки загальноприйнятих стандартів, пропонуючи вам тренувальні продукти вище середньої якості.
Ідеально підібрані матеріали, надійність і інноваційність дизайну означають, що, обираючи продукцію Reebok, ви будете насолоджуватися нею протягом багатьох років.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | США |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 173 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 61 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,8 кг |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | США |
| Розмір | 173 х 61 х 0,4 см |
| Розміри | 173 X 61 см |
| Ширина, см | 61 см |
- Ціна: 2 105 ₴





