
Гумова ручка для штанги K-SPORT (1 шт.) 120х27 мм виготовлені з високоякісної гуми підходить для трубки діаметром 22 мм
224 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-214
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гумова ручка для штанги K-SPORT (1 шт.) 120х27 мм виготовлені з високоякісної гуми підходить для трубки діаметром 22 мм
ДОДАТКОВА РУЧКА
Підвищує комфорт тренувань, адаптований до пристроїв K-SPORT.
ЦЕ ПОЛЬСЬКИЙ ПРОДУКТ
Використання високоякісних польських матеріалів і увага до кожної деталі пристрою гарантують його довговічність і стабільність. Лінійка EXTREME включає в себе продукцію, яка поєднує сучасний дизайн і професійне виконання, що гарантує, що наше обладнання прослужить вам роками.
ПРОФЕСІЙНА ЯКІСТЬ
Під час тренувань ви хочете бути впевнені, що ваш спортивний інвентар ніколи не підведе вас і буде максимально універсальним. І, перш за все, абсолютно БЕЗПЕЧНО. Пристрої лінійки EXTREME відповідають чинним стандартам і вимогам безпеки і принесуть вам задоволення від навчання.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- розміри: 120х27 мм
- виготовлені з високоякісної гуми
- протиковзкі канавки
- підходить для трубки діаметром 22 мм

Ручки можуть доповнювати штангу KSH035 та інші пристрої, які потребують міцного та зручного захоплення.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | K-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Каучук |
| Особливості | Насічки, Прогумовані ручки |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручка для тяги |
| Тип ручки | Закрита |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Діаметр диска | 27 мм |
| Довжина штанги | 120 мм |
| Клас | Професійні |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Країна-реєстрації бренду | Польща |
| Кількість, шт. | 1 шт |
| Максимальна вага навантаження | немає даних |
- Ціна: 224 ₴




