
Електрична бігова доріжка THUNDER ICON-D-BLACK добре працюватиме навіть у маленькій квартирі , у складеному вигляді практична
30 239 ₴
- Немає в наявності
- Код: ICON-D-BLACK
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Електрична бігова доріжка THUNDER ICON-D-BLACK добре працюватиме навіть у маленькій квартирі , у складеному вигляді практична
Електрична бігова доріжка ICON-D-BLACK від THUNDER®️
Параметри пристрою:
Швидкість: 0,8 км/год - 17 км/год
3 зміни кута бігової доріжки: вручну
Потужність двигуна: 2 HP (постійна) / 5 HP (максимальна)
Бігова зона (доріжка): 42 см х 114 см (ширина х довжина)
Амортизація: 6 еластометрів
Вага пристрою: 54 кг
Максимальна вага користувача: 140 кг
Призначення: для домашнього використання
Компактний дизайн
Бігова доріжка добре працюватиме навіть у маленькій квартирі , у складеному вигляді вона практично не займає місця!
Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді:
Ширина: 68 см
Довжина: 152 см
Висота: 120 см
Розміри бігової доріжки в складеному вигляді:
Ширина: 68 см
Довжина: 70 см
Висота: 130 см
Відкрийте для себе нові можливості навчання з брендом THUNDER®️!
Додаткові можливості:
Bluetooth
Масажер + 2 гантелі + тримач для кранча
Вимірювання пульсу – сенсорні датчики
Співпраця пристрою з спеціальними додатками
Безмасляне бігове полотно
Вхід USB/AUX
Гучномовець
Можливість підключення навушників
Магнітний ключ безпеки
Можливість підняти бігову доріжку вертикально - телескопічний газовий актуатор
ЧУДИЙ 5-ДЮМОВИЙ РК-дисплей : час, швидкість, відстань, калорії, пульс
Транспортні колеса - легко складаються та пересуваються
Місце для пляшки з водою
12 навчальних програм
Зміна швидкості в ручках або з головної панелі
сертифікати: CE, RoHS
Інтелектуальні програми, призначені для бігової доріжки ICON-D-BLACK від THUNDER®️
Можливість налаштувати власні тренування
Велика кількість програм на вибір
Створюйте власні режими
Порівняйте свої результати з результатами своїх друзів чи інших користувачів
Величезна кількість реальних маршрутів з усього світу, включно з польськими містами!
Бігова доріжка THUNDER®️ ICON-D-BLACK
У комплекті:
Електрична бігова доріжка THUNDER®️ ICON-D-BLACK
Масажер + 2 гантелі + тримач для кранча
Набір кабелів
Масло для догляду за біговим полотном
Магнітний ключ безпеки
Гвинти та монтажні ключі
Інструкція польською мовою
НАВІРЕНИЙ БРЕНД THUNDER®️
Апарати бренду THUNDER®️ відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу, що підтверджено такими сертифікатами:
CE
RoHS
Бігова доріжка THUNDER®️ – ідеальна ідея подарунка. Порадуйте своїх близьких
THUNDER PREMIUM SECURITY
Купуючи продукцію THUNDER безпосередньо у виробника, ви отримуєте картку THUNDER PREMIUM SECURITY , яка гарантує додатковий пакет захисту вашого пристрою.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 54 кг |
| Довжина полотна | 114 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 140 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Дистанція, Час, Частота пульсу, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 42 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 54 кг |
| Висота, см | 120 см |
| Довжина, см | 152 см |
| Клас | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 140 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 17 км/год |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 68 см |
- Ціна: 30 239 ₴








