
Батут OUTTEC 10FT Pumpkin чорний-зелений Округла рама, що забезпечує оптимальне натягнення сітки внутрішня захисна сітка
11 487 ₴
- Немає в наявності
- Код: V376581
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут OUTTEC 10FT Pumpkin чорний-зелений Округла рама, що забезпечує оптимальне натягнення сітки внутрішня захисна сітка
Батут Outtec Premium 10ft (312см) чорно-зелений з внутрішньою сіткою
Батут Outtec Premium зі спеціальними вигнутими стійками чудово підійде, як для дітей, так і для дорослих! Подаруйте собі та своїм дітям фантастичні відчуття від стрибків та сальто, та гарантовані яскраві емоції.
Найвища якість матеріалів, професіна увага до деталей, досконалий підхід до потреб та безпеки споживача - є основними перевагами товарів бренду Outtec та вигідно відрізняє їх серед конкурентів.
Надійна конструкція батута
- Батути від бренду Outtec надійні і міцні!
- Завдяки заокругленній рамі і подвійним U-подібним ніжкам конструкція стійка і стабільна, забезпечує оптимальне натягнення сітки.
- Верхні стійки каркаса виготовлені зі скловолокна - легкого, міцного, високо еластичного і стійкого до корозії матеріалу.
- Зігнута форма стійок має більшу відстань від сітки, ніж на традиційному батуті, що підвищує безпеку при стрибках.
- Широкі основи ніжок додатково зміцнюють і стабілізують всю конструкцію.
Стрибкове полотно
Стрибкове полотно виготовлене з поліпропілену високої щільності, має ідеально гладку поверхню, і відрізняється високою еластичністю. Стійке до великих навантажень, а також до вологи, УФ-випромінювання й інших погодних умов.
Пружини батута
54 сталеві пружини з оптимальною кількістю завитків, додатково оцинковані, не деформуються, не дивлячись на інтенсивне використання.
Захисна сітка
Внутрішня сітка з рівномірнім дрібним плетінням гарантує безпеку навіть для найменших користувачів, т.я. захищає від контакту зі стійками, рамою батута, та пружинами.
Широкий вхід і драбина з 2 сходинками в комплекті забезпечують легкий доступ до батута. Також вхід можна закрити, щоб дитина не заходила на батут без нагляду дорослих. Для більшої зручності застібка-блискавка має L-подібну форму що полегшує вхід та вихід .
Конструкція батуту Outtec відповідає всім стандартам безпеки Європейського Союзу.
Основні характеристики:
- Округла рама, що забезпечує оптимальне натягнення сітки
- Внутрішня захисна сітка
- Металеві стійки, покриті м'яким поролоном
- L- подібний вхід із застібкою-блискавкою
- Водонепроникний і гнучкий батут
- Оцинковані пружини
- Кількість U-подібних подвійних ніжок: 3 шт
- Кількість стовпців сітки 6 шт
- Кількість пружин для натягу батута: 54 шт
- Діаметр: 312см (10ft)
- Загальна висота: 255см
- Висота батута: 76см
- Чиста висота: 180см
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Відповідає всім стандартам безпеки ЄС
- Набір містить:
- батут у формі гарбуза 10f
- сітка безпеки
- драбина металева з двома сходинками
- Розміри та вага коробки (2):
- 150 х 50 х 18см / 29 кг
- 110 х 40 х 20см / 20 кг
- Гарантія: 24 місяці

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTTEC |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 49 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 76 см |
| Висота з сіткою | 255 см |
| Діаметр батута | 312 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
- Ціна: 11 487 ₴






