
Батут OUTTEC 14FT Pumpkin чорний хороший натяг сітки для підвищення безпеки профільовані металеві стійки
17 091 ₴
- Немає в наявності
- Код: V312177
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут OUTTEC 14FT Pumpkin чорний хороший натяг сітки для підвищення безпеки профільовані металеві стійки
Батут Outtec Pumpkin повинен бути в кожному саду з приходом весни. Це гарантія відмінного задоволення для всієї родини.
Стійку і міцну конструкцію створюють закруглена рама, яка забезпечує оптимальний натяг сітки, і подвійні U-подібні ніжки. Профільовані металеві стійки, з яких складається конструкція батута, покриті м'яким поролоном, що підвищує безпеку дитячих ігор. Широкий вхід і драбинка з 2 сходинками, що входять в комплект, забезпечують легкий доступ дітей до батута. Також вхід можна закрити, щоб дитина не потрапила на батут за відсутності опікунів.
Ще однією перевагою батута Pumpkin є висока стійкість до погодних умов. Усі пружини оцинковані та захищені від корозії. Тому батут можна залишати в саду з ранньої весни до пізньої осені, не боячись, що його доведеться викинути через один сезон. Батути з внутрішньою сіткою безпечніші для дітей, ніж із зовнішньою сіткою. У них рекомендується стрибати близько до центру естафети. Батут Outtec відповідає всім стандартам безпеки Європейського Союзу.
Що виділяє цю модель?
хороший натяг сітки для підвищення безпеки
профільовані металеві стійки, покриті захисною піною
вхід на батут на блискавці
стійкі ніжки та оцинковані пружини
оптимальна висота
Параметри:
внутрішня сітка
2 пряжки безпеки
максимальне навантаження: 150 кг
коробки (3 шт.):
170x44x13 см = 29 кг
170x44x13 см = 27 кг
114x44x23 см = 20 кг
ніжки: 4 подвійні, П-подібні
стовпів: 8 шт
пружини: 80 шт
елементи каркаса: оцинковані всередині і зовні
драбина: металева, 2 сходинки
набір містить:
батут
сітка безпеки
металева драбина
Розміри:
загальна висота: 245 см
висота батута: 80 см
чиста висота: 180 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTTEC |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 80 см |
| Висота з сіткою | 245 см |
| Діаметр батута | 252 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
- Ціна: 17 091 ₴







