
Батут Inside Net OUTTEC 10FT чорний Садовий із внутрішньою сіткою безпечна для дітей Гнучка палиця
11 487 ₴
- Немає в наявності
- Код: V312182
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут Inside Net OUTTEC 10FT чорний Садовий із внутрішньою сіткою безпечна для дітей Гнучка палиця
Садовий батут Inside Net від Outtec - це мрія всіх дітей і багатьох дорослих.
Модель Inside Net - це батут із внутрішньою сіткою , яка безпечніша для дітей, ніж батути із зовнішньою сіткою. Кругла рама забезпечує відповідне натягнення сітки. Металеві стійки, з яких складається конструкція, покриті м'яким поролоном , що виключає ризик травм під час динамічної гри. Просторий вхід в батут Г-подібної форми застібається на блискавку і пряжку. Застібка запобігає виходу дитини на батут за відсутності батьків.
Гнучка палиця забезпечує хороший відскок на безпечну висоту. Він також водонепроникний , що забезпечує високу міцність і тривалий термін служби батута. Всі пружини оцинковані, що забезпечує стійкість до корозії . Подвійна структура ніжок забезпечує стійкість батута. До батута входять металів драбина , яка полегшує підйом найменшим користувачам. Батут Outtec відповідає всім стандартам безпеки Європейського Союзу.
Параметри
- кругла рама, що забезпечує належний натяг сітки
- внутрішня захисна сітка
- металеві стійки, покриті м'яким поролоном
- Г-подібний вхід на блискавці
- водонепроникний і гнучкий кийок
- оцинковані пружини
- 3 стійкі ніжки з подвійною структурою
- 6 накидів
- 54 джерела
- 2 пряжки безпеки
- відповідає всім стандартам безпеки ЄС
- У набір входить: батут Inside Net 10 футів, сітка безпеки, 2-ступінчаста металева драбина, інструкція користувача
Розміри та вага:
- діаметр: 305 см (10 футів)
- загальна висота: 256 см
- висота батута: 76 см
- чиста висота: 180 см
- максимальне навантаження: 150 кг
- розміри та вага ящиків (2): 150 x 50 x 18 см / 29 кг, 110 x 40 x 20 см / 20 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTTEC |
| Країна виробник | Польща |
| Висота рами батута | 76 см |
| Висота з сіткою | 256 см |
| Діаметр | 305 мм |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Без покриття |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 29 кг |
| Висота з захисною сіткою | 180 см |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 305 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | 10-14 днів |
| Форма | Круг |
- Ціна: 11 487 ₴






