
Батут Zipro Jump Pro з зовнішньою сіткою 14FT 435 см максимальна вага користувача 150 кг+Драбина
16 769 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902659840745
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут Zipro Jump Pro з зовнішньою сіткою 14FT 435 см максимальна вага користувача 150 кг+Драбина
Створіть королівство веселощів у своєму саду
У наш час важко переконати дітей хоча б на мить відкласти телефон чи планшет і зайнятися фізичною активністю. Тому необхідно шукати рішення, які принесуть їм якомога більше задоволення та вражень, завдяки яким вони довше займатимуться активними видами відпочинку.
Одним із рішень є батут для стрибків. Який батут вибрати? Якщо ми ставимо на перше місце високу якість виготовлення та безпеку дітей, то батут ZIPRO Jump Pro є правильним вибором.

Садовий батут Zipro Jump Pro з вуличною сіткою 14 футів 435 см
Основна інформація:
- Діаметр рами: 435 см
- Висота батута: 256 см
- Каркасні труби: діаметр 38 мм, товщина стінки 1,35 мм
- Матеріал: оцинкована сталь
- Кількість ніжок: 4
- Вага нетто: 66 кг
- Кріплення сітки: зовнішнє
- Зріст: 180 см
- Максимальне навантаження: 150 кг
Батут:
- Відстань від землі: 80 см
- Діаметр килимка для стрибків: 357 см
- Матеріал килимка: еластичний ПП 275 г/м2
- Кількість пружин: 80 шт.
- Розміри пружини: довжина 145 мм, товщина дроту 3,1 мм
- Кришка пружини: ПВХ+ПП, наповнення з піни EVA 14 мм
- Додаткова комплектація: драбина
Абсолютно безпечна розвага для дітей і дорослих
Для забезпечення безтурботних розваг дітей і спокою батьків дизайнери батута ZIPRO Jump Pro діяли безкомпромісно, оснастивши його всім необхідним, щоб використання було тільки задоволенням.
- Міцна конструкція зі зручним входом. Каркас із сталевих труб перерізом 38х38 мм з посиленими з'єднаннями, з драбинкою для зручного входу.
- Безпечна висока сітка з дрібними сітками. Внутрішня сітка преміум-класу висотою 180 см з діаметром вічка 3 мм, яка захищає від випадкового просування пальців.
- 80 щільно розташованих міцних пружин відповідають за якість відскоку і м'яке приземлення. Довжина пружин становить до 145 мм, що в поєднанні з міцним килимком дає найвищу якість.
- Якість виконання підтверджена сертифікатом INTERTEK GS. Батут стійкий до погодних умов, швидко сохне, а високоякісні матеріали гарантують довговічність.
Завжди безпечна розвага
Для безтурботних розваг дітей і спокою батьків дизайнери ZIPRO Jump Pro діяли безкомпромісно, оснастивши його всім необхідним, щоб використання було лише задоволенням.
- Батут оснащений високою сіткою, яка робить навіть стрибки на вражаючу висоту безпечними.
- Діаметр вічка становить 3 мм, що робить батут безпечним навіть для дітей з маленькими пальчиками.
- Посилення верхньої лінії сітки для збільшення стійкості при спиранні.
Тільки гарна розвага завдяки міцній і стабільній конструкції
Батут ZIPRO Jump Pro був розроблений, щоб стати джерелом безтурботного задоволення для користувачів. Він дуже простий в установці і надзвичайно міцний, тому не боїться навіть тривалого та інтенсивного використання.
- Рама з оцинкованої сталі 38 х 38 мм, додатково стійка до погодних умов. Також він характеризується відповідною товщиною, що робить конструкцію стійкою і довговічною.
- З’єднання елементів рами були закріплені та посилені додатковою Т-подібною фурнітурою.
- Вантажопідйомність батута становить 150 кілограмів, тому ним можуть користуватися не тільки діти, а й дорослі.
- Готовий до використання приблизно через 30 хвилин після початку складання.
Стрибки в небо, приземлення, наче на хмаринку
Батут ZIPRO Jump Pro - це, перш за все, чудова розвага для людей різного віку. Це гарантує не тільки дуже високі стрибки, а й зручні приземлення.
- За пружність естафети відповідають 80 пружин з туго скрученого дроту товщиною 3,1 мм.
- Багаторазова прошивка і матеріал, з якого виготовлена естафета, роблять її стійкою до навантажень і погодних умов.
- Поверхня для стрибків досить велика навіть для дорослих.
Високоякісні матеріали для тривалої та безвідмовної роботи
Безпека та якість виготовлення є найвищими пріоритетами при будівництві батутів ZIPRO. Завдяки їм можливе безтурботне задоволення протягом багатьох років.
- Батут, сітка та покриття стійкі до погодних умов, тому батут можна використовувати навіть у спекотні дні.
- Завдяки тому, що пружини покриті ПВХ-матеріалом, а естафета виготовлена з поліпропілену високої щільності, використання батута абсолютно безпечно, а пристрій швидко висихає.
- Захисний килимок з товстого поролону з покриттям з ПВХ захищає пружини та захищає користувача при підйомі та виході з батута.
Міжнародні стандарти та сертифікат безпеки
Батут ZIPRO Jump Pro відповідає стандартам EN71-1, EN71-2 і EN71-14. Він також сертифікований GS незалежною компанією Intertek.Центр святкових розваг з аксесуарами для батута
Батут ZIPRO приносить масу задоволення молодшим і старшим користувачам. Однак додаткові аксесуари можуть зробити час ще цікавішим.
Уточнюйте наявність аксесуарів на інших наших аукціонах.<
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 435 см |
| Висота рами батута | 80 см |
| Висота з сіткою | 256 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Вага | 66 кг |
| Колір | Зелений |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круг |
| Вага (кг) | 66 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Довжина, см | 435 см |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Висота, см | 80 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Висота з захисною сіткою | 256 см |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 16 769 ₴










