
Магнітний еліптичний тренажер SPORTOP E80 зручна оббивка практичні бічні ручки USB-порт для зарядки
39 641 ₴
37 659 ₴
- В наявності
- Код: 26511
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Магнітний еліптичний тренажер SPORTOP E80 зручна оббивка практичні бічні ручки USB-порт для зарядки
Велотренажер SPORTOP U80 створить для вас індивідуальне тренування за допомогою інтелектуальних програм і профільних програм ! Маючи Bluetooth- приймач, велосипед можна поєднати з ременем для вимірювання частоти серцевих скорочень, що дозволяє повною мірою використовувати популярну функцію HRC і тренуватися в оптимальній зоні пульсу. Крім того, ви також можете вибирати з 12 різних програм профілю та зберігати дані користувача до 4 користувачів , що дозволяє тренажеру точно розраховувати оптимальний пульс і відновлення після тренування.
Рама з магнітною гальмівною системою і 8-кг маховиком забезпечує плавну і тиху роботу. Положення сидіння можна регулювати як по вертикалі, так і по горизонталі , що дозволяє максимально комфортно розташуватися під час тренування. На панелі керування можна перемикатися між 16 рівнями опору машини .
Розташуйтесь зручніше

Положення сидіння можна регулювати як по вертикалі, так і по горизонталі , що дозволяє підлаштувати його положення під ваш зріст. Ви також можете оцінити довгі ручки з пінопластом для міцного та зручного захоплення. Ручки також мають вбудовані датчики пульсу .
Програма для всіх

Рівень опору регулюється електронним способом на панелі керування, що також дозволяє вибирати з 12 попередньо встановлених програм (з різними рівнями опору), а також спеціальні програми (наприклад, програма HRC , яка регулює рівень опору, щоб утримувати вас у цільовій зоні пульсу ). І останнє, але не менш важливе, це програма Recovery , яка дозволяє вам відстежувати свій прогрес у формі.
Покатайтеся в будь-яку точку світу

Додаток дозволяє прокласти будь-який маршрут у будь-якій точці світу! Опір підлаштовується під рельєф місцевості, роблячи педалювання ще реалістичнішим. Додаток також дозволяє керувати функціями тренажера з планшета/телефону , зберігати дані про тренування та насолоджуватися інтервальними програмами тренувань .
Ключові особливості:
- Розумний домашній велотренажер
- Ергономічне сидіння, яке регулюється по горизонталі і вертикалі
- Зручні ручки з вбудованими пульсометрами
- РК-екран з підсвічуванням
- Підключення програми через Bluetooth
- iCardio ( Android / iOS )
- Додаток на основі кардіо
- Налаштування програми, включаючи функції HRC і WATT
- Дозволяє встановити профіль тренування
- Аналіз даних тренувань
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- Тривимірне середовище та 11 захоплюючих світів, які включають ваш аватар, друзів та інших спортсменів
- Kinomap ( Android / iOS )
- Тисячі попередньо встановлених маршрутів, з яких відтворюється відео
- Вибираючи тип машини, виберіть Велотренажер і виберіть FTMS як марку машини
- Заздалегідь перевірте сумісність програм із вашим мобільним пристроєм
- Увімкніть Wi-Fi, Bluetooth і GPS для належної роботи програми
- inSPORTline не є розробником згаданих додатків і не несе відповідальності за можливі помилки чи несумісність додатків ( у разі виникнення проблем ми готові допомогти )
- iCardio ( Android / iOS )
- USB-порт для зарядки мобільних пристроїв
- Тримач для пляшки з водою
- Програма кардіо або HRC: машина автоматично регулює опір, щоб підтримувати користувача в зоні оптимального пульсу
- Програма WATT: машина автоматично регулює опір, щоб утримувати користувача в заданій зоні WATT (наприклад, вона збільшує опір, коли частота обертання педалей зменшується)
- Функції комп'ютера: час, швидкість, відстань, калорії, частота серцевих скорочень, обороти в хвилину, ВАТТ
Технічний опис:
|
Маса маховика |
8 кг |
|
Операція опору |
електронні |
|
Кількість режимів опору |
16 |
|
Максимальний опір при 60 об/хв |
240 Вт |
|
Гальмівна система |
Магнітний |
|
Вільний хід |
Так |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sportop |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 39 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 39 кг |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
- Ціна: 37 659 ₴







