
Бодібар Generation Fitness 1 кг, для фітнесу, групових тренувань, зручний хват, для спортзалу, тренування м'язів рук і плечей
546 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бодібар Generation Fitness 1 кг, для фітнесу, групових тренувань, зручний хват, для спортзалу, тренування м'язів рук і плечей
Бодібар Generation Fitness B-BB-1кг (наконечник - сірий)
Палиця гімнастична (бодібар) Body Bar Generation Fitness 1 кг (B-BB-1k) відноситься до одного з найпопулярніших спортивних снарядів, призначених для групових та персональних тренувань. Бодібар (гімнастична палиця) дозволяє широко використовувати їх як самостійне обладнання, так і додаткове для різноманітних силових уроків та циклічних тренувань. Палка гімнастична Body Bar Generation Fitness 1 кг з обтяжувачем (наконечником) і поверхнею, що не ковзає, незамінний в будь-якому спортивному залі, але знадобиться також і для домашніх тренувань. Вага гімнастичної палиці вказана у вигляді невеликого позначення, нанесеного на підставі наконечника. В асортименті є бодибари різної ваги, марковані для зручного розрізнення кольоровими наконечниками.
Особливості:
універсальний спортивний снаряд;
з обтяжувачем (наконечником);
для різного типу тренувань;
нековзна поверхня;
вага вказана на підставі наконечника;
бодібари різної ваги марковані своїм кольором;
незамінний спортивний інвентар у будь-якому спортивному залі.
Палка гімнастична Generation Fitness Body Bar 1 кг – універсальний та ефективний спортивний снаряд!
Характеристики:
Сиробник: Generation Fitness
Матеріал: пластик
Довжина грифу: 1,25 м
Діаметр грифа: 3 см
Вага грифу: 1 кг
Колір: наконечника: сірий

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Generation Fitness |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 1.25 см |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Неопренове покриття |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 385 |
- Ціна: 546 ₴







