
Професійний орбітрек Vigor E12 електромагнітне навантаження 20 рівнів, маховик 20кг, максимальна вага 170кг
78 999 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний орбітрек Vigor E12 електромагнітне навантаження 20 рівнів, маховик 20кг, максимальна вага 170кг
Професійний орбітрек Vigor E12 електромагнітне навантаження 20 рівнів, маховик 20кг, максимальна вага 170кг
Підбір професійного обладнання для занять спортом - відповідальне рішення, оскільки від цього залежить якість проведеного тренування. Вибираючи тренажер, слід звернути увагу на функціональність, відповідність стандартам якості, тривалість експлуатації та термін гарантії. Професійний тренажер орбітрек є одним із найкращих варіантів тренажерів. З його допомогою ви скинете зайві кг і приведете тіло до ладу.
Щоб придбати професійний орбітрек Vigor E12, оформіть замовлення на сайті.
Орбітрек Вігор Е12 включає наступні можливості:
1. Перегляд пройденої дистанції та часу тренування.
2. Підрахунок витрати калорій, рівня навантаження, нахилу та пульсу.
3. Роз'єм для програвача.
Тренажер Vigor E12 має електромагнітну систему навантаження. В наявності зручний тримач для пляшки та спеціальні датчики вимірювання пульсу, розташовані на рукоятках. Орбітрек має 12 стимулюючих тренувальних програм, завдяки чому фізично навантаження пройдуть цікаво.
Тренажер опрацьовує безліч груп м'язів: квадрицепс, серцевий м'яз, сідничні та литкові м'язи, трицепс та груди. Навантаження плавно розподіляється по всьому тілу, роблячи фігуру струнким, а поставу прямий.
Орбітрек використовується як інструмент для розігрівуючих та основних вправ (залежно від запитів та програми тренування користувача). Тренажер замінює такі банальні вправи, як присідання, планка тощо. Звісно, їх можна поєднувати. Але для тих, хто не має часу, орбітрек стане справжнім порятунком, адже його використання суттєво знижує тимчасові витрати.
Незважаючи на відносно високу вартість тренажер окупає витрати вже в перший рік експлуатації. Він чудово підтягує фігуру і робить м'язи міцнішими. Виріб підходить для великих спортивних залів або домашньої установки.
Переваги
Орбітрек Vigor E12 є одним із найвідоміших моделей тренажерів. Завдяки комфортному управлінню з функціоналом розбереться навіть новачок. Таким чином, орбітрек відрізняється простотою використання, різноманітністю функцій та тривалістю експлуатації. Плюси тренажера:
• Простота можливих функцій.
• Компактність.
• Тривалий термін гарантії.
• Великі динаміки.
• Наявність спеціального комп'ютера, який представляє основні показники.
Купити тренажер стоїть у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо модель E12 за прийнятною вартістю для своїх клієнтів.
Характеристики:
- Система навантаження: електромагнітна
- Маса маховика: 20 кг
- Навантаження: 20 рівнів
- Вимірювання пульсу: датчики на ручках
- Утримувач пляшки
- Компенсатори нерівності статі
- Максимальна вага користувача: 170 кг
- Довжина кроку – 50 см
- Вентилятор
- Рознімання для USB, MP3
- Динаміки
- Змінний кут нахилу (15 рівнів)
Комп'ютер (LED):
- 12 мотивуючих програм тренувань
- час тренування, пройдена дистанція, швидкість, витрата калорій, рівень навантаження, рівень кута нахилу, Ватти, пульс, профіль, MP3
- тримач для телефону та планшета
Розміри:
- Розміри в зібраному вигляді (дхшхв): 215х77х194 см
- Розміри упаковки (ДХШХВ): 222х83х88 см
- Вага нетто: 138 кг
- Вага брутто: 170 кг
- Гарантія: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vigor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 138 кг |
| Вага маховика | 20 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна довжина кроку | 50 см |
| Максимальна вага користувача | 170 кг |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Аудіосистема, Компенсатори нерівності підлоги, Наявність Bluetooth |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Навантаження, Витрата калорій, Час, Частота пульсу, Дистанція, Швидкість |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 999 ₴




