
Сушарка для білизни навісна Casa Si Padua XL White (CS92726C12) для речей біля радіатора опалення або на балконі
833 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS302867
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сушарка для білизни навісна Casa Si Padua XL White (CS92726C12) для речей біля радіатора опалення або на балконі
Навісна сушарка для білизни Casa Si Padua XL White призначена для швидкої сушки речей коло радіатора опалення, або на балконі за вікном. Це одна з найбільших сушарок подібного типу, що має робочу довжину цілих 10 метрів, чого вистачає для розміщення білизни після одного циклу прання стандартної 5-ти кілограмової пральної машинки. Два широких пластикових гачки рухаються вздовж направляючих, дозволяючи встановити бажаний винос сушарки від поверхні батареї, вікна чи стіни.
Важливо: пластикові гачки для зачеплення сушарки не рекомендується знімати з металевої основи. Їх треба пересувати вздовж направляючих для регулювання виносу сушарки.
Made in Europe. Компанія Casa Si пишається тим, що більшість своєї продукції виробляє в Європі. Високі стандарти якості Європейського Союзу спонукають компанію виробляти продукцію, що відповідає всім основним європейським стандартам якості. Дана сушарка для білизни виготовлена в Італії.
Технічні характеристики:
- Тип: сушарка навісна
- Робоча довжина поверхні, м: 10
- Орієнтовна кількість завантажень білизни з пральної машинки, шт 1
- Максимальне допустиме навантаження, кг: 5
- Діаметр стрижня, мм: 2.5
- Кількість стрижнів, шт: 10
- Матеріал: сталь
- Колір: White (білий)
Особливості конструкції:
- Пластикові гачки обладнані стопорами для фіксації в робочому положенні
Комплектація:
- Сушарка для білизни - 1 шт
Габарити і вага:
- Розміри розкладеної сушарки, мм: 1060х550х250
- Розміри складеної сушарки, мм: 1060х550х30
- Розміри в упаковці, мм: 1060х550х30
- Вага без упаковки, кг: 1.120
- Вага в упаковці, кг: 1.120
Виробник: Casa Si (Австрія)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Навісна |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Білий |
| Тримачі для дрібних речей | Ні |
| Вага | 1.12 кг |
| Виробник | Casa Si |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Навісні |
| Вага (кг) | 1.120 |
| Комплектація | Сушарка для білизни - 1 шт |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Пластикові гачки обладнані стопорами для фіксації в робочому положенні; |
| Штрихкод | 9007741018395 |
| Робоча довжина поверхні | 10 |
| Кількість стрижнів/трубок | 10 |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Код виробника товару (MPN) | CS92726C12 |
| Діаметр стрижня/трубки | 2.5 |
| Розміри в упаковці, см | 106х55х25 |
| Вага в упаковці, кг | 1.120 |
| Розміри, см | 106х55х25 |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Наявність | В наявності |
| Кріплення | На балконі на батарею <unk> На ванну |
| Код УКТ ЗЕД | 7323 99 00 00 |
| Гарантія | 24 мес. |
- Ціна: 833 ₴




