
Магнітний стаціонарний велотренажер Zipro Strike білий вага маховика 7 кг максимальна вага користувача 150 кг
27 177 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902659841711
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Магнітний стаціонарний велотренажер Zipro Strike білий вага маховика 7 кг максимальна вага користувача 150 кг
Достатньо невеликого фрагмента підлоги, щоб насолодитися професійними тренуваннями, не виходячи з дому та не купуючи дорогі абонементи.
Ми надаємо вам щоденну мотивацію: відео, плани тренувань, поради щодо гарного самопочуття - не лише для вашого тіла, але й для вашого духу.
Кур'єр забере техніку у вас абсолютно безкоштовно! У рамках гарантії ви також маєте право на необмежений ремонт.
Тип — Кертикаль
Вага маховика — 7 кг
Співпраця з мобільними додатками - Так
Модель-Strike White
Призначення-Дім
Тип — Кертикаль
Тип-Нерозбірний
Система магнітного опору
Вага маховика — 7 кг
Програми навчання - Так
Максимальна вага користувача - 150 кг
Комп'ютер - Так
Bluetooth-Так
Співпраця з мобільними додатками - Так
Роз'єм USB - Є
Гніздо для навушників - Так
Відстань між сидінням і землею - 82 - 107 см
Відстань від сидіння до педалей - 75 - 100 см
Тримач мобільного пристрою - Так
Транспортні колеса - Так
Тримач для пляшки з водою - Так
Вага - 50 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Колір | Білий |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Синхронізація з ПК, Ремінці на педалях, Транспортувальні ролики |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Час, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 177 ₴











