-5%

Монтажні ключі K-SPORT M8 M10 M12 OCYNK розроблені з акцентом на функціональність, поєднуючи три типи ключів
233 ₴
222 ₴
- В наявності
- Код: KS-245
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажні ключі K-SPORT M8 M10 M12 OCYNK розроблені з акцентом на функціональність, поєднуючи три типи ключів
МОНТАЖНІ КЛЮЧІ K-SPORT
Предмет продажу - набір монтажних ключів K-SPORT. Це ідеальне рішення для людей, які не мають відповідних ключів у своєму домашньому ящику з інструментами. Вони були розроблені з акцентом на функціональність, поєднуючи три типи ключів із популярними розмірами: M8 (13 мм), M10 (17 мм) і 12 (19 мм).

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- повністю оцинкований, захищаючи метал від погодних умов
- загальні розміри: 140x35x3 мм
- товщина до 3 мм, завдяки чому ключ міцний і не гнеться під час використання
- виготовлена з високоякісної польської сталі
- три типи ключів в одній конструкції (13 мм, 17 мм, 19 мм)

УНІВЕРСАЛЬНИЙ
Наш гайковий ключ був спеціально підготовлений для загвинчування нашого обладнання, яке має три основних типи гвинтів - M8 M10 M12.


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | K-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | двосторонній |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | немає даних |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Монтажні ключі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


