
Ручка для тяги EasyFit обгумована закрита гриф для тренажера для використання в вантажно-блочних тренажерах
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-8095
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ручка для тяги EasyFit обгумована закрита гриф для тренажера для використання в вантажно-блочних тренажерах
Ручка для тяги EasyFit одинарна з гумовою ручкою – незамінний інструмент та помічник для виконання різноманітних вправ на блочних тренажерах. Рукоятка чудово підходить як для домашніх тренувань, так і для використання у комерційних фітнес-центрах. За допомогою ручки для тяги можна значно розширити діапазон вправ верхньої частини тіла.
Рукоятку для тяги можна використовувати для виконання верхніх, горизонтальних та нижніх тяг на спину, розгинання та жиму на трицепс, згинання на біцепс. Різноманітність вправ допоможе збільшити продуктивність.
Ручки для тяги EasyFit виготовлені із цільної сталі (не труби!). Хромування проводиться з попереднім уповільненням, що забезпечує необмежений термін служби інвентарю.
Основні переваги рукоятки для тяги EasyFit:
- Міцний хромований метал.
- Потовщене підвісне вушко.
- Поліуретанові накладки з ромбоподібною текстурою на робочій частині.
- Ергономічний дизайн.
- Сумісність із більшістю тренажерів.
- Збільшення амплітуди рухів.
- Можливість обертальних рухів.
Характеристики одинарної рукоятки для тренажеру EasyFit:
- Вага: 0,9 кг
- Ширина хвата: 145 мм
- Ширина гумової ручки: 110 мм
- Діаметр хвата (у широкій частині): 32 мм
- Розміри ручки: 145 х 130 мм

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина | 14 см |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Прогумовані ручки |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручка для тяги |
| Тип грифа | Прямий |
| Тип ручки | Відкрита |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 13 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Пункт видавання | Киев |
- Ціна: 499 ₴






