
Багатостанційний тренажер THUNDER HEAVY з великим навантаженням для боксу 190 x 250 x 230 см максимальна вага користувача 130 кг
47 349 ₴
- Немає в наявності
- Код: HEAVY
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багатостанційний тренажер THUNDER HEAVY з великим навантаженням для боксу 190 x 250 x 230 см максимальна вага користувача 130 кг
.png)
![]()
Багатостанційний тренажер HEAVY від THUNDER є ідеальним рішенням для людей , які хочуть створити атмосферу тренажерного залу , не виходячи з дому .
Тренування на такому пристрої набагато безпечніше занять з власною вагою, особливо для новачків.
Модель HEAVY дозволяє тренувати декілька людей одночасно.
Щоб урізноманітнити вправи, він додатково оснащений професійним боксерським мішком, ідеальним для фітнес-тренувань.
.png)
![]()
Практикуючому лікареві доступні такі засоби :
- нижня підтяжка – для тренування м’язів ніг, сідниць і попереку,
- верхній шків і тяга - для тренування м'язів рук, спини і спини,
- молитовник – для вправ для м’язів рук і передпліччя,
- тренажер для грудей, т.зв «метелик» - для вправ для м'язів грудей і передніх м'язів плеча,
- поручні - для тренування трицепсів і м'язів преса,
- негативна лава – вправи для зміцнення прямих і бічних м’язів живота.
Atlas Heavy дозволяє виконувати тренування різної інтенсивності.
.png)
![]()
Спинка і сидіння оббиті з ефектом натуральної шкіри.
- Вага виробу: 196,3 кг
- Вага виробу з упаковкою: 206 кг
- Вага вантажу: 92,5 кг
- Матеріал каркаса: сталь з шириною профілю 5х7 см
- Розміри виробу (довжина/ширина/висота см): 190 x 250 x 230 см
- Виробник: Thunder
- Модель: HEAVY
- Інструкція польською мовою
- Гарантія: 24 місяці
- Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
.png)
![]()
Технічні дані:
- Максимальна вага користувача: 130 кг
- Конструкція: сталь, покрита порошковою фарбою з оцинкованим покриттям, що забезпечує стійкість до корозії
- Розмір спинки: 68×23 см
- Розмір сидіння: 32×22,5 см
- Розмір молитовника: 49*29,5 см
- Боксерська груша: 100×30 см
- Товщина конструкції: 5×7 см
- Вага вантажу: 92,5 кг
- Товщина оббивки: 5 см
Замініть тренажерний зал на тренування в комфорті власного дому та тренуйтеся коли завгодно та як завгодно з тренажером HEAVY multi-gym від THUNDER!
.png)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 196.3 кг |
| Вага грузоблока | 92.5 кг |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Руки, Прес, Сідниці, Груди, Спина, Ноги, Плечі |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 349 ₴







