
Багатофункціональна стійка WINGS THUNDER виготовлена з міцних матеріалів, що забезпечує міцність і стійкість
8 293 ₴
- Немає в наявності
- Код: WINGS
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Багатофункціональна стійка WINGS THUNDER виготовлена з міцних матеріалів, що забезпечує міцність і стійкість

Стійка багатофункціональна WINGS
.jpg)
Стійка багатофункціональна WINGS
Міцна якість виготовлення:
Вона виготовлена з міцних матеріалів, що забезпечує міцність і стійкість навіть під час інтенсивних тренувань. Стійкість конструкції забезпечується 5-сантиметровими профілями і довгими стабілізуючими опорами.
Крім того, стійка оснащена нековзними гумовими наконечниками, що підвищує безпеку використання.
Універсальність пристрою WINGS:
Стійка багатофункціональна WINGS є універсальним пристроєм для силових тренувань із застосуванням гімнастики. Він дозволяє тренувати різні групи м'язів з використанням ваги власного тіла.
Тренувальні поручні можна використовувати для таких вправ, як віджимання, підтягування ніг у висі (для тренування м'язів живота). Завдяки своїй мобільності і простоті вони стануть ідеальним елементом домашнього спортзалу. Компактні розміри дозволяють легко зберігати та переносити.
.jpg)
Розміри подушки спинки:
- Довжина: 29 см
- Ширина: 17 см
- Товщина: 4 см
Розміри подушок для передпліч:
- Довжина: 29,5 см
- Ширина: 12,5 см
- Товщина: 3,5 см
- Вага виробу: 30 кг
Технічні дані:
- Ширина: 63 см
- Довжина: 126,5 см
- Висота: 198,5 см
- Довжина турніка для підтягувань: 100 см
- Діаметр турніка: 25 мм
.jpg)


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 30 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Тип | Турнік + бруси |
| Вікова група | Доросла |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, см | 126,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Призначення | Багатофункціональні |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 63 см |
- Ціна: 8 293 ₴








