
Гантельний гриф EasyFit 50 см Ø 25 мм хромований гриф для гантелей багатофункціональний професійний
749 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-8047
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гантельний гриф EasyFit 50 см Ø 25 мм хромований гриф для гантелей багатофункціональний професійний
Гриф для гантелей EasyFit 50 см — ідеальне рішення для збирання гантелей із різними млинцями, посадковий діаметр яких становить 25 мм. Завдяки збільшеній довжині посадкової зони можна підвищити навантаження під час виконання різних вправ. На ручках грифа є спеціальна насічка, яка запобігає ковзанню та забезпечує впевнений хват, підвищуючи безпеку тренувань. Хромоване покриття не лише захищає метал від корозії, а й продовжує термін служби виробу, зберігаючи його естетичний вигляд. Винтові замки (так звані гайки Вейдера) дозволяють швидко та надійно зафіксувати млинці, забезпечуючи їх стійкість під час тренування.
Характеристики грифа для гантелей EasyFit:
- Вага із замками: 2 кг
- Вага замків: 300 г
- Тип замка: гвинтовий (гайка)
- Форма грифа: пряма
- Матеріал: легована сталь
- Покриття: хром
- Зовнішній діаметр: 25 мм
- Довжина: 50 см
- Довжина зони хвата: 11 см
- Довжина посадкової зони: 18 см
- Ширина упорів: 0,75 см
- Товщина замків: 1,9 см
- Комплектація грифа для гантелей EasyFit:
Гриф для гантелей 50 см Ø25 мм хромований — 1 шт.
Замки гвинтові — 2 шт.
(Відтінок кольору товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф гантельний |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 0.1 CМ. |
| Довжина: | 0.45 см |
| Ширина | 0.1 мм |
- Ціна: 749 ₴



