
Тренувальна лава LIFT THUNDER регульована з обох сторін, висока вантажопідйомність, широкий профіль
9 134 ₴
- Немає в наявності
- Код: LIFT
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренувальна лава LIFT THUNDER регульована з обох сторін, висока вантажопідйомність, широкий профіль
Лава LIFT Professional, регульована з обох сторін, висока вантажопідйомність, широкий профіль
.png)
![]()
Лава LIFT фірми THUNDER - професійна модель окремо стоячої лави.
Налаштуйте навчання відповідно до своїх потреб
Лава Lift була розроблена, щоб найкраще відповідати індивідуальним потребам користувача. Він оснащений 7-ступінчастим регулюванням спинки та 3-ступінчастим регулюванням сидіння, що забезпечує універсальність і різноманітність вправ.
Спинка та сидіння лавки виготовлені з кількох шарів: стабілізуючої дошки, поролону, який забезпечує комфорт під час тренувань та оббивки, що імітує натуральну шкіру.
Лава має профілі товщиною 7,5 сантиметрів, що забезпечує стійкість конструкції - максимальна вантажопідйомність: 300 кг.
.png)
![]()
Протиковзкі ніжки запобігають переміщенню лави під час тренувань.
- Регулювання сидіння: 3 рівня
- регулювання спинки: 7 градусів
- Вага: 25 кг
- Матеріал каркаса: сталь з шириною профілю 7,5 см
- Загальні розміри лавки: 148 см х 56 см х 44,5 см — 123 см
.png)
![]()
Технічні дані:
- Виробник: Thunder
- Модель: LIFT
- Інструкція польською мовою
- Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Конструкція: сталь, порошкове покриття
- Розмір основної рами: 7,5 х 7,5 х 0,15 см
- Розмір спинки: 83х30 см
- Розмір сидіння: 42×32,5 см
- Товщина оббивки: 5 см
Замініть тренажерний зал на тренування в комфорті власного дому та тренуйтеся коли завгодно та як завгодно з лавою LIFT від THUNDER!
.png)
![]()

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 25 кг |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Матеріал | сталь, поролон |
| Наявність спинки | Да |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 9 134 ₴











