
Драбина Colombo Stark 5 щаблів (S109005W) опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист опорна арка безпеки
3 199 ₴
2 559 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931025
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Драбина Colombo Stark 5 щаблів (S109005W) опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист опорна арка безпеки
Драбина Colombo Stark 5 щаблів (S109005W) - міцна, універсальна, легка, безпечна. Сертифікована відповідно до європейського стандарту якості EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Драбина має н ять щаблів з антиковзною структурою. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. З цією драбиною ви можете працювати на висоті до 3,06 метри. За рахунок того,що основа виготовлена зі сталі,а щаблі з алюмінію, виріб міцний і надійний.
Особливості:
- П ять щаблів з антиковзною структурою.
- Опорна арка безпеки.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 177 х 48 x 9 см.
- Розмір (у розкладеному вигляді) - 166 х 48 x 95 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 306 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 106 см.
- Максимальне навантаження - 150 кг.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота до платформи (А) | 1.06 м |
| Висота драбини (В) | 1.77 м |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча висота (С) | 3.06 м |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
| Ширина драбини (D) | 0.48 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931025 |
| Висота майданчика | 106 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 177 см |
| Довжина в розсунутому стані | 166 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Кількість щаблів | 5 |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Загальна висота | 177 см |
| Робоча висота | 306 см |
| Тип | Драбини |
| Колір | Grey |
| Штрихкод | 8003186008503 |
- Ціна: 2 559 ₴





