
Підрукавник для прасування Colombo (B138LGPW) 58 х 13 х 14 см ніжки легко складаються найкраще рішення для прасування
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931035
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підрукавник для прасування Colombo (B138LGPW) 58 х 13 х 14 см ніжки легко складаються найкраще рішення для прасування
Підрукавник для прасування Colombo (B138LGPW) - це найкраще рішення для прасування важкодоступних місць у речах , а також для прасування манжетів, рукавів і комірців. Зручна металева складана конструкція рукавника утримується фіксатором, що запобігає непередбачуваному складанню при навантаженні. Цей підрукавник стане чудовим доповненням до будь-якої прасувальної дошки та зробить часто складний процес прасування значно простішим та комфортнішим.
Особливості:
- Розмір у складеному положенні - 58 х 13 х 3,5 см.
- Розмір у розкладеному положенні — 58 х 13 х 14 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 53 х 13 см.
- Загальна вага – 0,7 кг.
- Чохол зі 100% бавовни.
- Ніжки легко складаються.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант установки | Настільний |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 53 см |
| Колір | Сірий |
| Максимальна висота робочої поверхні | 14 см |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 3.5 см |
| Опори | метал |
| Основа робочої поверхні | Металева сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Подрукавнік |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 12 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931035 |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Габарити упаковки | 60 х 16 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 58 х 13 х 14 см |
| Розміри поверхні для прасування | 53 х 13 см |
| Розміри у складеному вигляді | 58 х 13 х 3,5 см |
| Штрихкод | 8003186008008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



