
Багатофункціональний атлас для тренувань inSPORTline Profigym C300 з витягом станція для жиму ногами призначена для тренування
139 068 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20764
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багатофункціональний атлас для тренувань inSPORTline Profigym C300 з витягом станція для жиму ногами призначена для тренування
Станція для жиму ногами призначена для тренування стегон, а станція для випрямлення / завивки ніг призначена для зміцнення ікри. Верхній і нижній блоки допоможуть вам розвинути м’язи спини, біцепси і трицепси. Жим від грудей і станції метелика дозволяють зосередитися на грудях. Якщо ви хочете зміцнити м’язи преса або хребта, ви можете зробити це на міцних поручнях з м’якими ручками. Також ви оціните скручену дошку з ручками, яка дозволяє зміцнити косі м’язи живота і стегон.
Ви можете зробити тренування максимально комфортним, відрегулювавши положення спинки, жим ногами, висоту подушечки для біцепса та сидіння-метелика, а також кут рук для виконання вправи. Завдяки продуманому дизайну Atlas inSPORTline Profigym C300 пропонує десятки можливостей для тренувань, не займаючи всю квартиру.
Технічний опис:
Багатофункціональний домашній тренажер із тренувальними станціями з кожного боку
Жим ногами, жим від грудей, батерфляй, рейки та система шківів — все в одному
Десятки варіантів вправ
Міцна конструкція, що економить простір
Руки для вправ можна відрегулювати в 4 різних положеннях
Підтримка для біцепса з регулюванням висоти
Регульована спинка для притиснення ніжок
Регульована висота сидіння до метелика
Регулювання навантаження за допомогою шківів до максимального значення 60 кг
Змінні кріплення адаптера шківа
Креслення окремих вправ прямо на каркасі
Розміри: Д 285 х Ш 252 х В 226 см
Вага: 238 кг
Вагові стеки: 2 x 60 кг (дві окремі колони)
Вантажопідйомність: 150 кг
Категорія: H (EN 957) - призначений для домашнього використання
Розміри упаковки: 6 коробок - 2 шт: 186 x 68 x 21 см, 4 шт: 45 x 37 x 19 см
Навчальні станції:
Жим ногами
Жим лежачи на грудях
Натискання на плечі
Метелик
Вправи для литок стоячи
Розгинання ніг
Нижній шків
Верхній шків
Гребільний тренажер
Кабель на біцепс
Лінія трицепса
Ручки насоса
Підняття ніг
Твістер з ручками

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 238 кг |
| Вага грузоблока | 120 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Руки, Прес, Сідниці, Груди, Спина, Ноги, Плечі |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 068 ₴











