
Бігова доріжка електрична Zipro Pacemaker iConsole+ плавний і тихий хід швидка і проста збірка тренування у вигляді гри
65 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5907783039553
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бігова доріжка електрична Zipro Pacemaker iConsole+ плавний і тихий хід швидка і проста збірка тренування у вигляді гри
Бігова доріжка Zipro Pacemaker
Чорно-золотий колір оновленого дизайну Zipro ідеально відображає його характер. Класика з сучасним і ексклюзивним акцентом разом робить бігову доріжку Pacemaker, як «повітряна куля» на трасі змагань, спрямовувати забіг незалежно від дистанції та дозволяти досягати поставленої мети.

Бігова доріжка Zipro Pacemaker має масивну конструкцію, яка забезпечує її стабільність під час тренувань, і велике бігове полотно, яке дозволяє вільно тренуватися людям з різним фізичним станом та технікою бігу. Безпечна система складання та транспортувальні колеса роблять бігову доріжку зручною для використання в обмеженому просторі, попри її розмір. Двигун бігової доріжки приводити полотно до максимальної швидкості 22 км/год, тому ви можете ходити, бігати, бігати підтюпцем та швидко бігати.

Комп'ютер для бігової доріжки Zipro Pacemaker привертає увагу великим дисплеєм із 7 світлодіодними віконцями. Вони одночасно інформують про багато параметрів тренування та дозволяють контролювати, серед іншого: швидкість, годину, кут нахилу або відстань. Одне з вікон імітує овал – бігову доріжку спортивного стадіону.
Полиця для мобільних пристроїв дозволяє вільно використовувати навчальні програми або бути онлайн, а USB-порт запобігає розрядженню батареї смартфона або планшета. Бігова доріжка сумісна з додатком iConsole+, що дозволяє керувати нею без проводів зі смартфона через Bluetooth. 99 тренувальних програм та 3 індивідуальні користувацькі програми спонукають до дії та підвищують ефективність навчання.

Особливості бігової доріжки Pacemaker:
Велика бігова зона
Ефективна амортизація, яка береже ваші суглоби
Комп'ютер з 99 навчальними програмами
Полиця для мобільного пристрою та порту MP3 та USB
Легка та безпечна система складання
Транспортні колеса
Мультимедійна бігова доріжка

Безвідмовний двигун
Бігова доріжка Zipro Pacemaker оснащена ефективним двигуном, який працює плавно і без збоїв.

Ходьба або швидкий темп
Діапазон швидкості 1-20 км/год дозволяє здійснювати марш, біг підтюпцем, неквапливий біг підтюпцем для довгих пробіжок та швидкий біг для підвищення витривалості.

Зміна нахилу
Зручне регулювання нахилу бігового полотна до 20 рівнів дозволяє імітувати біг у гору, посилити роботу ніг і краще підготуватися до бігового сезону.

Комфорт використання в домашніх умовах
Бігова доріжка розроблена та ідеально адаптована для домашнього використання. Транспортні колеса дозволяють зручно змінювати його положення, а варіант складання економити місце у кімнаті.

7 LED вікон
Великий екран бігової доріжки з 7 світлодіодними вікнами дає вам повну картину вашого поточного тренування. Кожне вікно незалежно інформує про параметри, відображаючи, серед іншого: швидкість, час, спалені калорії або пульс.

99 навчальних програм
Комп'ютер оснащений 99 навчальними програмами та 3 індивідуальними програмами користувача. Завдяки їм навчання не є одноманітним, а спонукає до дій та постановки все більш амбітних цілей. iConsole+ і Kinomap пропонують ще більше варіантів навчання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Вага | 84 кг |
| Довжина полотна | 140 см |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 2,1 - 2,5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Швидкість, Дистанція, Час, Витрата калорій |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 51.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 151 см |
| Датчики пульсу | є |
| Довжина, см | 188 см |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кут нахилу, град | Да |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 22 км/год |
| Призначення | домашня |
| Наявність регулювання кута нахилу | Да |
| Перенесення і зберігання | транспортувальні ролики, складна конструкція |
| Пульс | є |
| Регулювання кута нахилу | електричне, 0-15 |
| Розмір, см | 188x86x152 |
| Швидкість | є |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 82 см |
| пройдена дистанція | є |
| розмір полотна, см | 140x51,5 |
| ручки | є |
| час тренування | є |
| число рівнів навантаження | немає даних |
| число тренувальних програм | 99 |
- Ціна: 65 000 ₴











