
Велотренажер електромагнітний Zipro Flame зручна оббивка практичні бічні ручки USB-порт для зарядки
17 203 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5901793678221
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Велотренажер електромагнітний Zipro Flame зручна оббивка практичні бічні ручки USB-порт для зарядки
ZIPRO FLAME
сучасний і надійний
Магнітний велотренажер Zipro Flame - надійний інструмент для підтримки прекрасної форми завдяки регулярним заняттям вдома або в домашній тренажерній залі. Їзда на велотренажері - простий, безпечний і водночас дуже ефективний вид кардіотренування.
Ніякої підготовки не потрібно, просто починайте спокійно і планомірно, з часом збільшуючи інтенсивність вправ. Flame, завдяки міцній конструкції та плавній роботі системи електромагнітного опору, забезпечує найвищу якість домашніх тренувань.

З велосипедом Flame:
• Тренуйтеся, коли хочете і як хочете - незалежно від годин роботи тренажерного залу
• Не витрачайте годину на те, щоб дістатися до тренажерного залу та повернутися назад
• Тренажерний зал та обладнання саме для вас
• Під'єднайте телефон через Bluetooth і керуйте своїм тренуванням за допомогою програми iConsole+
• Приєднуйтесь до інтерактивної віртуальної гонки у додатку Kinomap
• Досягайте своїх цілей, ставте нові та насолоджуйтесь результатами

Неоціненною перевагою велосипеда Flame є передовий комп'ютер, оснащений Bluetooth. Просто під'єднайте його до свого смартфона, щоб отримати доступ до комплексних навчальних програм.
На консолі комп'ютера є спеціальна підставка, яка захистить телефон від випадкового падіння на землю. Стандартно комп'ютер оснащений багатим набором програм вправ для початківців та досвідчених користувачів.

При заняттях на електромагнітному велосипеді Flame:
• Ви зміцните м'язи литок, стегон і преса
• Ви створите та збережете відмінну фізичну форму
• Ви потурбуєте про своє серце та кров'ю
• Ви втратите лишній вес
• Ви підтримуєте максимальну фізичну форму всього свого тіла


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 27.3 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага тренажера, кг | 27,3 |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Перенесення і зберігання | компенсатори нерівності підлоги, транспортувальні ролики |
| Посадка | вертикальна |
| Пульс | є |
| Регулювання сидіння | + (Регульоване по вертикалі і горизонталі) |
| Регулювання керма | + (Регульований нахил) |
| Розміри, см | 92x42x139 |
| Рівні навантаження | 32 |
| Швидкість | є |
| Термін доставки | В наявності |
| вага маховика, кг | 7 |
| пройдена дистанція | є |
| тест фізичного стану (сканування) | є |
| тип системи навантаження | електромагнітна |
| час тренування | є |
| число тренувальних програм | 12 |
- Ціна: 17 203 ₴











