-5%

Надувний м'яч Intex 59030 61см діаметр 61см вік дитинивід 3 років високоміцний вініл різнокольоровий
147 ₴
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: DM-59030
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний м'яч Intex 59030 61см діаметр 61см вік дитинивід 3 років високоміцний вініл різнокольоровий
| Діаметр | 61 см |
| Інформація | Діаметр 61см |
| Вага упаковки | 0,13 кг |
| Вік дитини | від 3 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Матеріал | високоміцний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Виробник | Intex |
| Серія | GLOSSY PANEL BALL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пляжний м'яч |
| Товщина матеріалу | 0,18 мм |
| Паковання | поліетилен |
| Колір | різнокольоровий |

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр | 61 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип м'яча | Пляжний |
| Користувацькі характеристики | |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | пляжний м'яч |
| Товщина матеріалу | 0,18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


