
Масажне крісло професійне електричне Relax HY-5083 "Нульова гравітація" капсула для дому та спа-салонів
83 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00020286
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло професійне електричне Relax HY-5083 145x74x110 см капсула для дому та спа-салонів
Масажне крісло HY-5083
Це масажне крісло обладнане новітньою технологією масажу. Масажні ролики проробляють усю поверхню спини, включно з шиюм, плечима, сідницями, ногами та руками. Крісло виготовлене в стилі Хай Тек, уявляючи собою затишну й естетичну капсулу.
Масажні чобітки повністю масажують стопу, гомілки та ікри. Повітряні подушки проводять «тискувальний масаж», що є профілактикою варикозу, усуває синдром «холодних ніг», знімає втому від ходіння на підборах або від довгого перебування в положенні сидячи.
Масажне крісло обладнане зрозумілим і простим пультом керування:
- Вмикати та вимикати нагрівання
- Регулювати кут нахилу спинки й окремо кут масажних чобіт
- Керування режимом роботи масажних роликів
- Вибирати відділ точкового масажу
- Використання певного методу роботи: розминання, постукування, комбо, прокатування
- Вмикати та регулювати функцію « нульова гравітація» (3 рівні)
- Регулювати зону роботу повітряних подушок
- Інтенсивність роботи подушок 3 рівні
- Настроювати швидкість роботи масажних роликів — 3 швидкості
- Регулювати ширину роботи масажних роликів
- Встановлювати час масажу 15-20-25-30 хв.
- Бездротова музика Bluetooth: розроблена з 3D цифровим аудіо в лівій і правій верхній частині.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Relax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид масажного впливу | Поплескування, Вібрація, Розтирання, Комбінований, Інфрачервоне прогрівання, Роликовий масаж, Розминання, Постукування |
| Область масажу | Стегна, Ікри, Щиколотки, Плечі, Поперек, Руки, Спина, Ступні, Талія, Шия, Сідниці, Гомілки |
| Тип управління | Пультом |
| Ручне програмування | Так |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 145 см |
| Висота | 74 см |
| Глибина | 110 см |
| Вага | 92 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 200 ₴










