
Масажний стіл 2-секційний складаний 210x70-92x61-85 см Relax HY-20110 з дерев'яними ніжками з навантаженням до 110 кг
7 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00000025087
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажний стіл 2-секційний складаний 210x70-92x61-85 см Relax HY-20110 з дерев'яними ніжками з навантаженням до 120 кг
• Легка конструкція з дерев'яною рамою
• Спеціальний підголівник
• Повністю складаний
• До комплекту входить спеціальна сумка для зберігання і транспортування
• Габарити (довжина, ширина, висота): 210*70*61-85 см
• Розміри в складеному вигляді (довжина, ширина, висота): 93*70*16 см
• Вага масажного столу: 14 кг
• Максимальне навантаження: 110 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підголовник | Регульований, Знімний |
| Функціональні підлокітники | нерегульовані |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 110 кг |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Полиця-гамак для рук, Виріз для обличчя, Подушка-заглушка, Водовідштовхувальні властивості покриття, Масловідштовхувальні властивості покриття, Можливість регулювання висоти столу, Захисні накладки на ніжках |
| Виробник | Relax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 2100 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Ширина столу з підлокітниками | 700 мм |
| Висота столу | 850 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 650 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 850 мм |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴

