
Масажне крісло капсула електричне Relax HY-5082A автоматичне для дому, спа-салона з навантаженням до 150 кг
106 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: K00025034
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло капсула електричне Relax HY-5082A автоматичне для дому, спа-салона з навантаженням до 150 кг
Цей виріб обладнаний тихими масажними смарт-ручками, які можуть рухатися вгору та вниз, а також виконувати функції розминання й поплескування.
- Він розроблений із функцією автоматичного визначення та регулювання положення плечей; він може автоматично розраховувати точки голкоуколювання відповідно до різної висоти плечей, що робить масаж науково зваженим і наближеним до масажу, який робить людина.
- Має 12 автоматичних режимів: вибір майстра, легкий сон, оздоровчий, зняття болю, розтягування всього тіла, шия та плечі, масаж для талії, масаж для стегон, зняття втоми, масаж для жінок, робочий режим, кібернетичний режим.
- Має 3 режими запам'ятовування.
- Ручні режими: доступні опції для положення масажу, режиму масажу, швидкості масажу, ширини.
- Масаж за допомогою повітряних подушок: масаж усього тіла, масаж верхньої частини тіла, масаж нижньої частини тіла, з 3 рівнями сили.
- Функція підігрівання талії та ніг: використовує графен як джерело дальнього інфрачервоного випромінювання для прискорення кровообігу та запобігання розтягуванню м'язів попереку та ніг.
- Нахил спинки поєднує циліндричну та рейкову технологію, що забезпечує максимальну економію простору.
- У спинці використовується технологія вигнутої рейки SL, щоб ідеально відповідати формі спини, і забезпечує щільний масаж від голови до стегон.
- Бездротова музика Bluetooth: розроблена з цифровим 3D-аудіо в лівому та правому верхніх підлокітниках, допомагає користувачам зняти стрес, слухаючи музику під час масажу.
- Функція голосового керування: датчик вбудований у лівий бічний динамік. Ви можете насолоджуватися масажем за своїм бажанням, просто віддаючи прості команди.
- Має підошовний валик, є масаж для розминання ікри. Функція нахилу та опускання підставки для литок і спинки.
- Крісло обладнане світлодіодною підсвіткою як на лівому, так і на правому підлокітниках.
- 3,5-дюймовий кольоровий TFT пульт дистанційного керування.
- Має функцію розтяжки литок під час кочення, яка є запатентованою технологією.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Relax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид масажного впливу | Поплескування, Вібрація, Повітряно-компресійний масаж, Шведський масаж, Скручування, Розтягування, Акупунктура, Розтирання, Точковий масаж, Комбінований, Роликовий масаж, Інфрачервоне прогрівання, Масаж Шиацу, Розминання, Постукування |
| Кількість програм | 12 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 10 |
| Область масажу | Стегна, Ікри, Щиколотки, Плечі, Поперек, Руки, Спина, Ступні, Талія, Шия, Сідниці, Гомілки |
| Тип управління | Автоматичне |
| Ручне програмування | Так |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Можливість регулювання висоти підніжки | Так |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 188 см |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 86 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 000 ₴




