
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Blanco (MET003-1024) максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг
3 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931176
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Blanco (MET003-1024) максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Blanco (MET003-1024) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки з пластиковими накладками для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Два щаблі з протиковзним покриттям.
- Опорні ніжки конструкції мають пластикові накладки.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 95,5 х 45 х 6,5 см.
- Загальна висота в розсунутому стані - 75 см.
- Робоча висота - 247 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості UNE EN-14183.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота драбини (В) | 0.955 м |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 2 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
| Ширина драбини (D) | 0.45 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931176 |
| Висота майданчика | 47 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 79 см |
| Довжина в розсунутому стані | 75 см |
| Кількість щаблів | 2 |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Загальна висота | 95,5 см |
| Робоча висота | 247 см |
| Тип | Драбини |
| Штрихкод | 8420812945580 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 249 ₴










