-18%

Драбина Rolser Taburete M/3 3 щаблі Lima (MET3001-1014) спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції
3 899 ₴
3 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931180
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбина Rolser Taburete M/3 3 щаблі Lima (MET3001-1014) спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції
Драбина Rolser Taburete M/3 3 щаблі Lima (MET3001-1014) - зручний домашній табурет з двома щаблями та платформою. Така драбина це базовий варіант для дому, а також ваш надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки мають пластикові накладки для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Невеликий розмір та сучасний дизайн.
- Опорні ніжки з пластиковими накладками.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 92 х 47,5 х 14,5 см.
- Висота відкритого табурету 70 см.
- Робоча висота - 270 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота до платформи (А) | 0.7 м |
| Висота драбини (В) | 0.92 м |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча висота (С) | 2.7 м |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
| Ширина драбини (D) | 0.475 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 931180 |
| Висота майданчика | 70 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 92 см |
| Довжина в розсунутому стані | 70 см |
| Кількість щаблів | 3 |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Загальна висота | 70 см |
| Робоча висота | 270 см |
| Тип | Драбини |
| Штрихкод | 8420812922635 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴



