
Килимок спортивний Toorx Yoga Professional TPE 183 х 60 х 0,6 см для йоги та фітнесу Azzurro/Antracite
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931141
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок спортивний Toorx Yoga Professional TPE 183 х 60 х 0,6 см для йоги та фітнесу Azzurro/Antracite
Килимок для йоги та фітнесу Toorx Yoga Professional MAT-183 підійде кожному, хто починає займатися йогою. Килимок має м'яку та неслизьку поверхню, гарантує стійкість під час занять і добре ізолює від холодної підлоги.
Особливості:
- Підходить для всіх вправ на підлозі, особливо йоги та пілатесу.
- Дуже хороші властивості – гнучка, неслизька поверхня, стійка до стирання та розтріскування.
- Простий в обслуговуванні.
- Не ковзає по підлозі, легко чиститься або миється.
Технічні характеристики:
Розміри : 183 х 60 х 0,6 см
Товщина: 6 мм
Матеріал: TPE (термопластичний еластомер)
Комплектація:
Килимок - 1 шт.
Догляд за спортивними килимками Toorx: Зберігайте килимок згорнутим у нещільний рулон. Це забезпечить не тільки компактне зберігання, але і не дозволить утворитися заломам. Бажано зберігати килимок у чохлі або сумці, далеко від опалювальних приладів та прямого сонячного світла. Ультрафіолет діє руйнівно не тільки на килимки з натуральної гуми, але і на йога килимки, зроблені з ПВХ та ТРЕ.
Утримуйте килимок у чистоті. Найпростіший спосіб – протерти його губкою, змоченою нейтральним милом, ретельно змити мило та висушити. Деякі килимки можна прати в пральній машині, але не допускайте інтенсивного віджимання! Не використовуйте агресивні миючі засоби, що містять відбілювачі та сольвенти.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 1 099 ₴








