
Мат гімнастичний складаний Toorx Professional Foldable 178 х 61 х 5 см (MAT-178) PVC (Полівінілхлорид, ПВХ)
4 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931140
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Мат гімнастичний складаний Toorx Professional Foldable 178 х 61 х 5 см (MAT-178) PVC (Полівінілхлорид, ПВХ)
Новий килимок Toorx Pro MAT-178 спеціально розроблений для занять йогою та гімнастикою на підлозі в повній свободі завдяки товщині 5 см, що робить його надзвичайно комфортним.
Килимок можна скласти, щоб його можна було зручно закривати та транспортувати, або подвоїти його товщину, щоб розширити діапазон вправ.
Особливості:
- Ключове завдання килимка для занять спортом – захист різних частин тіла, у тому числі хребта, колін, долонь, стоп та голови, від усіляких травм та болю.
- Не ковзає по підлозі, легко чиститься або миється.
- Завдяки збільшеній товщині в 5 см, він поглинає будь-який удар, ідеально підтримуючи хребет.
- Toorx Pro оснащений надзвичайно зручною застібкою на блискавку, а також має практичну ручку для перенесення.
- Тканина, яка покриває матрац, повністю знімається та переться.
Технічні характеристики:
Розміри в розкритому вигляді: 178 х 61 х 5 см
Розміри в складеному вигляді: 59 х 61 х 15 см
Товщина: 50 мм
Матеріал: PVC (Полівінілхлорид, ПВХ)
Комплектація:
Килимок - 1 шт.
Догляд за спортивними килимками Toorx: Зберігайте килимок згорнутим у нещільний рулон. Це забезпечить не тільки компактне зберігання, але і не дозволить утворитися заломам. Бажано зберігати килимок у чохлі або сумці, далеко від опалювальних приладів та прямого сонячного світла. Ультрафіолет діє руйнівно не тільки на килимки з натуральної гуми, але і на йога килимки, зроблені з ПВХ та ТПЕ.
Утримуйте килимок у чистоті. Найпростіший спосіб – протерти його губкою, змоченою нейтральним милом, ретельно змити мило та висушити. Деякі килимки можна прати в пральній машині, але не допускайте інтенсивного віджимання! Не використовуйте агресивні миючі засоби, що містять відбілювачі та сольвенти.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Довжина | 178 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | 4499 |
| Артикул | 931140 |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Габарити упаковки | 61 х 15 х 61 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Код виробника товару (MPN) | MAT-178 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріали | PVC |
| Назва | Мат гімнастичний складаний Toorx Professional Foldable 178 х 61 х 5 см (MAT-178) |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Розміри | 178 х 61 х 5 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Штрихкод | 8029975992075 |
- Ціна: 4 499 ₴



