
Бігова доріжка електрична Zipro Tekno плавний і тихий хід швидка і проста збірка тренування у вигляді гри
24 744 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5901793678023
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бігова доріжка електрична Zipro Tekno плавний і тихий хід швидка і проста збірка тренування у вигляді гри
Незалежність від змогу, опадів і низьких температур
Не кидайте біг через погану погоду чи забруднений повітря. Будьте у формі цілий рік, незалежно від погодних умов на вулиці та графіку роботи тренажерного залу. Tekno - це бігова доріжка Zipro, яка дозволяє людям з різним рівнем підготовки проводити вдома різноманітні тренування: марші, пробіжки, оздоровчі пробіжки та швидкісні пробіжки зі швидкістю до 14 км/год.
Нахил стрічки можна регулювати відповідно до підйому на холм, а регулятор швидкості дозволяє регулювати темп бігу. Комп'ютер із блакитним підсвічуванням екрану дозволяє контролювати тренування. Він записує швидкість, годину, відстань, загальну дистанцію, калорії та частоту серцевих скорочень, виміряні сенсорними датчиками на ручках. Ефективна амортизація гаситиме удари та мінімізує навантаження на суглоби під час бігу, а транспортні колеса та можливість складання полегшують використання бігової доріжки вдома.

Навчання під контролем
Чіткий дисплей
Комп'ютер бігової доріжки оснащений екраном із синім підсвічуванням. Відображена на ньому інформація чітко видно та розбірлива. Він представляє кілька параметрів, що дозволяють одночасно переглядати, наприклад, швидкість, годину, відстань та спалені калорії.
Точне вимірювання даних
Бігова доріжка вимірює дані про тренування. На екрані відображається година, швидкість, відстань, загальна відстань (з моменту встановлення батареї) та спалені калорії. Він також вимірює пульс за допомогою сенсорних датчиків, розміщених на поручнях.
Тренуйтесь ефективніше за допомогою програм
Попередньо завантажені програми роблять кожну тренування більш корисною. Вони урізноманітнюють вправи та полегшують досягнення поставлених цілей.

Комфортний біг у комфорті вашого будинку
Діапазон швидкості 0,8-14 км/год
Ефективний двигун і швидкість
Бігова доріжка використовує безвідмовний двигун. Діапазон швидкості 1-14 км/рік дозволяє маршувати, бігати підтюпцем, займатися спортом та швидко. Управління швидкістю стало легшим за допомогою кнопок прямого вибору.

3 рівні
нахилу
Кут пояса
3 рівні нахилу пояса дозволяють імітувати біг у гору і більше залучити м'язи ног.

Розміри у складеному вигляді 78x68x144 см
Зручне використання в домашніх умовах
Легке складання у вертикальне положення дозволяє суттєво заощадити місце та полегшує зберігання. Завдяки транспортувальним колесам бігову доріжку можна легко переносити з місця на місце під час і після тренування.
Zipro

Захист суглобів
Система Comfort Protect складається з 8 еластомерів. Він щадить суглоби під час бігу та захищає їх від перевантаження при кожному кроці.
Амортизація забезпечує комфорт і безпеку незалежно від ступеня нахилу пояса під час тренувань.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Швидкість, Дистанція, Час, Витрата калорій |
| Колір | Блакитний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 132 см |
| Довжина, см | 155 см |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 14 км/год |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 68 см |
- Ціна: 24 744 ₴











