-5%

Гімнастичний м'яч Donut Ball Spartan - зелений для вправ, реабілітації або сидіння, щоб розвантажити спину вага до 120
631 ₴
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9001741000718
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гімнастичний м'яч Donut Ball Spartan - зелений для вправ, реабілітації або сидіння, щоб розвантажити спину вага до 120
Гімнастичний м'яч Donut Ball Spartan - новинка серед спортивного інвентарю. Його можна використовувати для вправ, реабілітації або сидіння, щоб розвантажити спину. Вони також підходять для дитячих вправ. Donut Ball виготовлений із синтетичного матеріалу ANTI BUST, як і інші гімнастичні м’ячі.
Параметри:
Вага: 1,1 кг
Висота: 20 см
Діаметр: 40 см
Максимальна вага користувача: 120 кг
Матеріал: синтетика, ANTI BUST
Колір: зелений

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spartan |
| Країна виробник | Австрія |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 40 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Гладкий |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Синтетика |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

