
Велотренажер магнітний Zipro Dynamite зручна оббивка практичні бічні ручки USB-порт для зарядки
36 031 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902659841650
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велотренажер магнітний Zipro Dynamite зручна оббивка практичні бічні ручки USB-порт для зарядки


СИСТЕМА МАГНІТНОГО ОПОРУ

ОПТИМАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

РУЧКА ДЛЯ КОРИСТУВАННЯ НА ВЕЛОСИПЕДІ

СПОРТИВНЕ СІДЛО

ІДЕАЛЬНА ПРИГОДНІСТЬ ДО ТІЛА

МОНІТОРИНГ НАВЧАННЯ

ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ПРОСТОРУ
Завдяки продуманому дизайну, велосипед ідеально впишеться до будь-якого приміщення. Незалежно від того, будинок це, квартира-студія чи офіс.
Все, що вам потрібно, це невелика частина підлоги, щоб насолоджуватися професійним навчанням, не виходячи з дому та не купуючи дорогих абонементів.


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 57 кг |
| Вага маховика | 20 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час, Частота пульсу |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 57 кг |
| Висота, см | 126 см |
| Довжина, см | 125 см |
| Клас | Для дому |
| Конструкція | Вертикальна |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 64 см |
| вага маховика, кг | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 031 ₴










