
Надувний матрац 191 x 99 x 25 см INTEX 64141 виготовлений відповідно до міжнародних стандартів і гігієнічних норм опади і волога
1 457 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-64141
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Надувний матрац 191 x 99 x 25 см INTEX 64141 виготовлений відповідно до міжнародних стандартів і гігієнічних норм опади і волога
Надувний матрац із підголівником Intex 64141 Pillow Rest Classic Airbed
Комфортний відпочинок має бути доступним за будь-яких обставин. Все ще роздумуєте, де розмістити гостей? Досить збирати на зайвий диван! Адже можна купити надувний матрац із підголівником Intex 64141. Це комфортабельний елемент серії Pillow Rest Classic Airbed. Таке односпальне рішення підійде для гідного розміщення гостя або для подорожей. Тепер повноцінний відпочинок завжди разом з Вами, і ніяких зайвих вкладень капіталу!
Характеристики моделі
Зручний надувний матрац з підголівником Інтекс 64141 виготовлений відповідно до міжнародних стандартів і гігієнічних норм. Модель односпальна і вирізняється універсальним розміром 99х191х25 см з максимальним навантаженням до 136 кг. Таке рішення оптимальне для повноцінної релаксації однієї людини.
Також серед переваг моделі варто виділити такі факти:
Технологія Fiber Tech - це комфортне рішення, що дає змогу приймати анатомічно правильне положення під час відпочинку, що можливо завдяки каркасу з поліефірних волокон;
Неперевершена м'якість - до флокованого вінілу приємно торкатися;
Водонепроникність - опади і волога не страшні;
Захист від дрібних проколів - покриття має підвищену щільність;
Сон без подушки - підголівник компенсує відсутність цього аксесуара;
Ремкомплект у наборі - якщо покриття випадково пошкодилося, Ви з легкістю усунете прокол, поставивши латку;
Надійність - бренд надає тривалу гарантію;
Якісний клапан 3в1 зі збільшеними отворами - виріб легко надути електричним або механічним насосом.
Першокласний надувний матрац з підголівником 64141 стане незамінним супутником у подорожах і ділових поїздках. Досить покладатися на ліжка в готелях. Адже тепер повноцінний відпочинок завжди разом із Вами! Комфорт гарантовано.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Чорний |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | надувний матрац |
| Ширина, см | 99 см |
- Ціна: 1 457 ₴



