
Надувний матрац із поршневим насосом і двома подушками INTEX 64765 ожна облаштувати додаткове спальне місце з нагоди приїзду
1 639 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-64765
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Надувний матрац із поршневим насосом і двома подушками INTEX 64765 ожна облаштувати додаткове спальне місце з нагоди приїзду
Надувний двомісний матрац з підголовником Intex 64765 стане незамінною річчю для комфортного відпочинку вдома або на природі. Крім того, з його допомогою можна облаштувати додаткове спальне місце з нагоди приїзду гостей. Накачування матраца повітрям за допомогою клапана впускання\u002Fвипускання повітря дозволяє індивідуально відрегулювати його м'якість. Не менш порадує і якісне виконання Intex 64765 з міцного ПВХ, а завдяки флокованій поверхні виріб набуває естетичного текстильного зовнішнього вигляду, приємний при торканні, і перешкоджає ковзанню простирадла. Цей виріб виконано в спокійному насиченому синьому кольорі, за рахунок чого дозволяє йому вписатися в інтер'єр кімнати. Також варто відзначити, що конструкція, розміром 203х152х22 см, має хвильову структуру з поздовжніми циліндрами, що забезпечує правильну підтримку тіла під час спокою. Серед основних переваг матраца варто відзначити легку чистку, водонепроникність, зручність при транспортуванні і швидку організацію комфортного місця для сну.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальне навантаження, кг | 272 кг |
| Призначення | для відпочинку/сну |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | надувний матрац |
- Ціна: 1 639 ₴









