
Аркадна гра Дерев'яний лабіринт ZDR.MG094 поєднує в собі простоту та виклик як дітям від 3 років, так і дорослим
641 ₴
609 ₴
- В наявності
- Код: ZDR.MG094
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Аркадна гра Дерев'яний лабіринт ZDR.MG094 поєднує в собі простоту та виклик як дітям від 3 років, так і дорослим
Аркадна гра лабіринт для дітей 3+
Гра «Дерев’яний лабіринт» — це унікальна гра, яка поєднує в собі простоту та виклик. Підійде як дітям від 3 років, так і дорослим - дарує емоції та задоволення від подолання наступних перешкод.
Гра передбачає керування металевою кулькою від початку до фінішу , маніпулюючи дошкою за допомогою ручок . Лабіринт був розроблений, щоб тренувати терпіння та точність , забезпечуючи години захоплюючих розваг.
Дерев'яний лабіринт і металеві кулі
Дерев'яна конструкція гри забезпечує довговічність і естетичний вигляд. Ручки, розташовані з боків, дозволяють точно контролювати дошку, що є вирішальним для уникнення численних перешкод , таких як отвори, розміщені на маршруті.
Гра містить 2 металеві кульки , що дозволяє швидко почати грати в будь-якому місці. Завдяки якісному виготовленню та продуманому дизайну лабіринт ідеально підходить як вдома, так і під час подорожі .
Розвиток ручних навичок і терпіння
Аркадна гра сприяє розвитку концентрації, координації рук і очей і стратегічного мислення . Він вчить терпінню та дозволяє тренувати точність рухів , що робить його не тільки веселим, але й навчальним завданням. Це також чудовий спосіб здорово змагатися з родиною та друзями, створюючи спогади, сповнені емоцій та радості.
Розміри та вміст гри «Дерев'яний лабіринт».
прибл. 29,5 х 25 х 6 см,
2 кульки - приблизно 1 см в діаметрі,
упаковка прибл. 30,5 х 26 х 6,5 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ramiz |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Лабиринт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Термін доставки | В наявності |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина паковання | 260 мм |
| Довжина паковання | 305 мм |
| Висота паковання | 65 мм |
- Ціна: 609 ₴








