
Турнік дверний для підтягувань inSPORTline Doorway регульований розмір: 63-91 см якісна нержавіюча сталь м'які нековзні ручки
897 ₴
- Немає в наявності
- Код: 354
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Турнік дверний для підтягувань inSPORTline Doorway регульований розмір: 63-91 см якісна нержавіюча сталь м'які нековзні ручки
Універсальна розпилювальна планка Insportline для зміцнення хребта, живота та плечей. Ідеально підходить для регулярних та випадкових тренувань вдома або в клубах. Планку Insportline можна легко прикріпити до верхньої частини підтягувальних і черевних дверей, а також до нижньої частини присідаючих дверей.
Технічний опис:
- Якісна нержавіюча сталь
- М'які нековзні ручки
- Простота та швидкість складання та розбирання
- Регульований розмір: 63-91 см
- Вантажопідйомність: 120 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Розсувна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | Враспор |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина, см | 63-91 см |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897 ₴




