
Надувний матрац Intex 64757 191 x 99 x 25 см високоміцний водонепроникний ПВХ товщиною 0,38 мм
953 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-64757
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Надувний матрац Intex 64757 191 x 99 x 25 см високоміцний водонепроникний ПВХ товщиною 0,38 мм
Надувний матрац Intex прийшов на зміну Intex 68757 завширшки 99 см, серія Classic Downy Bed може з комфортом помістити одну особу. Після придбання матраца ви більше не будете панічно шукати куди визначити спати гостей, що затрималися до ночі. Якщо раптово зібралися на природу не доведеться думати, що підстелити та на чому сидіти. Також ці матраци використовують у наметах, щоб не спати на "голій" землі. Матрац Intex 64757 допоможе зберегти час у багатьох несподіваних життєвих ситуаціях.
Матеріал матраца знизу — високоміцний водонепроникний ПВХ товщиною 0,38 мм, а верхня частина — більш щільне шорстке вінілове покриття за властивостями схоже на велюр, товщина 0,52 мм.
Спущений та складений матрац компактний та легко транспортабельний, що робить його невід'ємною частиною комфортного відпочинку на дачі.
Матраци дуже популярні при використанні на водоймищах, хоча фірма-виробник про це нічого не пише.
Насос купується окремо.
Основні відмінності Intex 64757 від Intex 68757:
- Внутрішня система перегородок. Внутрішня система – спеціальні поперечні перегородки, розташовані всередині каркасу, які виконані за інноваційною технологією Dura Beam. Ця технологія, на відміну від технології Wave Beam з ПВХ перегородками, передбачає використання великої кількості високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються і не деформуються в процесі експлуатації надувного матраца або ліжка. Тим самим забезпечується жорсткість та стабільність всього каркасу. Тому матрац не минає і не продавлюється протягом усього терміну служби. Це забезпечує сприятливий здоровий сон та відпочинок. Також хвилі, створені перегородками, у новій моделі менш глибокі, а отже матрац став більш комфортним. Перегородки всеродини матраца не рвуться.
- Вістота матраца 25 см, а не 22 см.
- клапан впуску/випуску повітря. У старій моделі він розрізаний, а в новій — як конусоподібна пробка.
- ціна. Нова модель дорожча.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
- Ціна: 953 ₴








