
Батут OUTTEC 12FT Pumpkin чорно-сірій Округла рама, що забезпечує оптимальне натягнення сітки Металеві стійки
14 723 ₴
- Немає в наявності
- Код: V376582
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Батут OUTTEC 12FT Pumpkin чорно-сірій Округла рама, що забезпечує оптимальне натягнення сітки Металеві стійки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTTEC |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 47 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 80 см |
| Висота з сіткою | 245 см |
| Діаметр батута | 374 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Пункт видавання | Киев |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 723 ₴








