
Басейн Bestway 4-в-1 на стелях 282 x 196 x 84 см 56629 високого класу виготовлено зі стійкого до корозії металу
18 491 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-56629
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн Bestway 4-в-1 на стелях 282 x 196 x 84 см 56629 високого класу виготовлено зі стійкого до корозії металу
Каркас цього басейну високого класу виготовлено зі стійкого до корозії металу, що робить його дуже міцним і довговічним. Міцні стінки з ПВХ і 3-шарового поліестеру забезпечують додаткову підтримку. Підкладка для басейну з ПВХ, стійка до УФ-випромінювання, посилена поліестеровою сіткою та має декоративний мозаїчний принт. Електричний фільтраційний насос, що входить у комплект, допомагає видаляти забруднення та підтримувати воду в басейні чистою. Дозатор ChemConnect гарантує стабільний рівень хлору для забезпечення належного хімічного балансу води, зберігаючи її чистою та здоровою. Вбудований дренажний клапан з контролем потоку дозволяє легко спустошити воду з басейну, під'єднавши його до садового шланга за допомогою адаптера, що входить у комплект. Завдяки своїй прямокутній формі басейн забезпечує більше простору для плавання та ігор.
Специфікація
- Розміри: 282 x 196 x 84 см (Д x Ш x В)
- Ємність (90%): 3662 л (967 гал.)
- Легко налаштувати продукт
- Стійкий до корозії металевий каркас
- Підкладка з мозаїчним принтом
- Стінки з міцного ПВХ і 3-шарового поліестеру
- Вбудований зливний клапан з контролем потоку
- Латка підводного ремонту
- Потрібна збірка: так
- Артикул Bestway: 56629
Вміст пакета:
- 1 х басейн
- 1 х фільтрувальний насос
- 1 х дозатор ChemConnect
- 1 x вкладка

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 84 см |
| Довжина | 282 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 3662 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 196 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 84 см |
| Довжина, см | 282 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | поліестр, сталь |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Каркасний |
| Ширина, см | 196 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 491 ₴







