
Ступінь платформа 3-ступенева 109х40х20 см Ecofit чорно-червона регулювана для дому та спортзалу з навантаженням до 250 кг
3 038 ₴
- Немає в наявності
- Код: К00019158
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ступінь платформа 3-ступенева 109х40х20 см Ecofit чорно-червона регулювана для дому та спортзалу з навантаженням до 250 кг
Призначена для занять степ-аеробікою, спрямована на поліпшення роботи серцево-судинної та дихальної системи, розвиток витривалості, підвищення тонусу й еластичності м'язів, особливо сідницькових м'язів і м'язів ніг, дає змогу досягти помітного результату вже за 1-1,5 місяця занять.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Регулювання нахилу, Антиковзаюче покриття дошки, Антиковзаюче покриття опор |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 20 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 038 ₴


